Dreambelli lugu | Pea kolm aastat koduootust ja seda kaisukassi ei ole ikka veel mitte keegi märganud

Dreambelli lugu | Pea kolm aastat koduootust ja seda kaisukassi ei ole ikka veel mitte keegi märganud
24.01.2019

Miks on nii, et osad kassid leiavad endale ruttu uue kodu, kuid teised ootavad seda aastaid ja ka siis ei tule mitte ühtegi soovijat? Täpselt nii on juhtunud ka Pesaleidja MTÜ hoole all oleva Drembelliga, kes on koduta ja perekonnata olnud juba aastaid.

Dreambell on tubli kass. Tegelikult on ta äärmiselt sõbraliku ja vahva iseloomuga preili, kes on kasvatanud üles ka poja Ciao. Ciao pääses kiiresti uude kodusse, kuid Dreamy ootab oma võimalust juba pea 3 aastat. Tõsi küll, välimuselt on Dreambell üsnagi tavaline triibik, kuid see sügav silmavaade ja iseloom, mis temas peidus on, see ei jäta kedagi külmaks. Dreamyle tuleb lihtsalt võimalus anda, kuid saatus ei soosi seda mingil põhjusel kohe üldse. Ta on palju läbi elanud ja selle tulemusel ka veidi häbelikuks muutunud, kuid tegelikult on ta suure südamega kaisukass.

Dreamy lugu sai alguse Jõelähtme vallast, kus elas üks üksik naisterahvas koos mõne kiisuga. Mõnest kiisust sai mingi hetk mitu ja sedasi sündis ka Dreambell. Nõnda nad seal kambakesi elasid. Kahjuks aga sattus tema perenaine hooldekodusse ja alles jäänud kassidel ei olnud enam kusagil olla. Nii kolis ka Dreamy Pesaleidja kassituppa, kus ta järgmisel päeval ka pojad ilmale tõi. Dreamy jäi koos pojaga Pesaleidja hoole alla, kuid kui poeg suureks kasvas ja koju sai, leidis Dreamy end jälle kassitoast.

Need suured elumuutused ja pidev kohanemine uue elukeskkonnaga tekitas Dreamys omajagu stressi. Pisike preili muutus aina vaiksemaks ja arglikumaks ning lõpuks diagnoositi tal ka äge kõrvapõletik, mille tüsistuste tagajärjel Dreamy oma pead nüüd veidi viltu hoiab. Valusid tal enam ei ole ja see viltune peahoiak teeb teda nüüd veelgi armsamaks.