Endine tänavakass Allan valmistub kaissu pugema

Endine tänavakass Allan valmistub kaissu pugema
11.08.2020

Allan on igati viisakate kommetega kassihärra, kes on praeguseks 9-aastane. Uut kodu, kus rahumeelset laiselda saaks, ootab ta praegu MTÜ Pesaleidja hoiukodus.

Allan otsib endale inimest, et panna teda kõige erilisema inimesena tundma! Allani puhul on tegu põlise tänavakassiga, kes inimest 100 protsenti veel ei usalda. Küll aga on Allan hoiukodus läbi teinud tõelise muutuse!

Allan üllatab hoiukodu iga nädalaselt uute usaldust näitavate edusammudega ja ilmselt saab Allanist õiges kodus TÕELINE kaisukass, kuna paidest ei saa Allanil nüüdseks peaaegu kunagi küllalt. Mõelge vaid seda rõõmu, kui Allan lõpuks esimest korda kaissu poeb - vot selleks peab ikka üks tõeliselt eriline ja suure südamega inimene olema!

Allan on igati viisakate kommetega kassihärra, kes on praeguseks 9-aastane. Ta kasutab eeskujulikult liivakasti, tuleb alati koju tulijaid rõõmsalt tervitama ning hommikuti ootab viisakalt, kuni hoiukodu perenaine üles ärkab.

Allani suurimaks kireks on kanahakkliha ning päikese käes peesitamine. Allan sobiks hästi koju, kus ei ole väikseid lapsi, kuna armastab rahu ja vaikust. Allan on kastreeritud, kiibitud ja saanud parasiidi vastase tõrje. Päris koju võtab Allan kaasa Pro Plani kinkekoti, kus sees on krõbinad ja muudki huvitavat. Hoiukodu ootab Allaniga tutvust tegema!

Kui soovid Allanile kodu pakkuda, täida palun kassivõtja küsimustik.
https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/