Energiline kassipoeg Malviina otsib õiget pesapaika

Energiline kassipoeg Malviina otsib õiget pesapaika
26.10.2020

Nädala pärast on päriskoduks valmis üks must, valgete sokkidega kiisutüdruk nimega Malviina, kirjutas Pesaleidja oma Facebooki postituses.

Tema süsimust emme, nimetame teda tinglikult Lumivalgekeseks, poegis hoiukodus salaja oma transpordikasti 6 pojakest. 6 pöialpoissi on paras arv sellepärast, et praegusel koroona ajal on Aevastamine keelatud.

Malviinat ja tema õdesid-vendi ravime hetkel seenhaigusest, mis juba taanduma hakkab. Malviinal on ilus valge täheke laubal ja valged sokikesed. Tal on ka mustad käpapadjakesed, mis on ebatavaline, sest enamus kassidel on need roosad.

Videol on Malviina keskel olev musta näokesega kiisu.

Kiisukesed on elavad nagu tulesädemed, jooksevad hoiupere tuppa astudes alati vastu, et ehk tuuakse midagi head? See komme tekkis siis, kui nad veel ise süüa ei osanud ja hoiuperenaine tõi lutipudeliga piima või kausikese pasteeti.

Kui hoiuinimene istub, on kõik kuus poju korraga süles ja ootavad midagi head süüa. Veel paar nädalat tagasi said kõik kordamööda lusikaga pasteeti, kuid nüüd oskavad juba ise pehmet toitu süüa. Krõbinate näksimine tahab veel veidi harjutamist.

Kiisud oskasid tükk aega enne ise sööma hakkamist juba potil käia. Muuseas, potti on hoiuinimesel väga raske puhastada, sest siis avastavad kõik tited, et nüüd on vaja pissil käia. Samuti on huvitav pissikastis niisama mürada ja koristajatädi pükse ja selga mööda üles ronida, et kaugemale näha. Kasti koristamise ajal on nad nagu parv porikärbseid hoiuinimesel kallal ja see võib olla üsna huvitav vaatepilt.

Malviina on uudishimulik ja sõbralik kiisu, mürab ja mängib oma vendade-õdedega, kui väsimus kallal, minnakse kõik hunnikusse magama. Selles videos ongi kiisud puhkehetkel, esimesena näeme puntras Hellikut, siis Malviinat ja siis vend Taibut.

Kiisu sai just endale kiibi ja passi, ka vanus on sealmaal, et emast eraldi elama hakata.

Kui sulle puges südamesse ilus Malviina ja soovid talle ilusat elu pakkuda, siis täida https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ loomasoovija küsimustik ning Malviina hoiukodu võtab sinuga ühendust.