Filosoofist kass-karu soovib jagada elutarku mõtteid

Filosoofist kass-karu soovib jagada elutarku mõtteid
07.06.2020

Pesaleidja kassitoas ootab oma kodu ja diivanit mõtlik härra Vidrik.

Kas olete kunagi näinud kassi, kes näeb välja nagu päris karumõmm? Nüüd olete! Lubagem Pesaleidjal tutvustada ilmatuma toredat Vidrikut!

2012. aastal sündinud kass-karu Vidrik on tõesti üks ütlemata vahva sell, kes kolis Pesaleidja kassituppa 2020. aasta märtsis Viljandi varjupaigast. Vidrikul oli Viljandis ka tore, kuid pealinna kolis mõmm, sest suuremas linnas on suurem võimalus oma kodu leida.

Kaheksa-aastane mehemürakas on nüüdseks juba piisavalt palju erinevates varjupaikades elanud ning on aeg, et keegi ta lõpuks oma südamesse ja koju ära mahutaks. Vidrik ju tahab ka oma diivanil ja oma inimese kõrval pikutada ning filosoofilisi mõtteid mõlgutada. Varjupaigas on Vidriku ümber veel sada kassi, kes võib-olla tema elutarkuseid kuulata ei viitsi.

Nagu öeldud, on Vidrik vahva sell! Inimest ta ei pelga ja paidele "ei" ei ütle. Talle meeletult meeldib kui teda vaadatakse ja öeldakse, et ta on uskumatult omanäoline sell. Veel armastab Vidrik päikeselaigus pikutada ja aknast välja vaadata. Megarahulik papi! Vidrik on FIV positiivne kiisu, kuid teda see üldse ei sega. FIV+ ei ole Vidrikule eluohtlik ning igapäevaselt see tema niiviisi küll ei mõjuta. Poiss nagu ponks!

Vidrik elab Pesaleidja kassitoa suures toas ning kõigil huvilistel on võimalik temaga tutvuda läbi veebikaamera http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Selleks, et peagi oma koju minna, on Vidrik läbinud kõik vajalikud protseduurid, ta on kastreeritud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on uhke kiibiga passiomanik. Lisaks ei tule Vidrik koju tühjade käppadega! Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata.

Kui tunned, et just Sina soovid oma ellu maailma kõige vahvamat Vidrikut, siis täida ära loomasoovija küsimustik http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ning vabatahtlikud võtavad Sinuga ühendust.