Freo lugu | 143 kassiga koos elav introvert igatseb privaatsust

Freo lugu | 143 kassiga koos elav introvert igatseb privaatsust
10.09.2019

Kassiabiorganisatsiooni Pesaleidja MTÜ hoole all on pea pool tuhat kassi. Neist üks on Freo, kes elab koos 143 teise kassiga Mustamäel asuvas Eesti suurimas kassitoas. Freo on tagasihoidlik kass ja nii paljude lemmikute seltskond talle ei sobi. Freo vajab hädasti hoiukodu.

Freo on kauni pikakarvalise kasukaga kassipoiss, kes armastab olla omaette. Eesti mehele kohaselt on ta tagasihoidlik ja soovib omas kodus jalutada ja puhata nii, et keegi teda ei segaks. "Et mul ei oleks ees labürinti, mida igapäev läbima pean, et söögi- ja joogikausi juurde jõuda," unistab ta kodust, kus ei ole ühtegi teist lemmiklooma.

Freo on leebe iseloomuga kass, kes võib inimestesse suhtuda esmapilgul pisut umbusklikult. Ta on kogu oma elu koos teiste kassidega elanud ja seetõttu ei oska ta kahejalgsetest veel suurt midagi arvata. Nii palju ta juba teab, et inimestelt saab kana ja kana talle maitseb. Uuel hoiukodul on võimalus Freole õpetada, mida tähendab inimese hool ja armastus.

Freod ehib imekaunis ja pehme karv. Jalas on tal valged sokid ja ees maailma kõige roosam nina. Freo saba on kohev ja see on tal uhkelt püsti, kui ta mööda kassituba ringi jalutab. Oma uhked kõrvakarvad, mis härra näoilmet kaunistavad, on ta esivanematelt pärinud.

Freo loodab, et ehk leidub ka tema jaoks kusagil keegi. Ehk aitab see postitus leida tal viimaks ometi hoiukodu, kus segamatult inimestega kohaneda. Sobiv hoiukodu peaks asuma Harjumaal ja tulema kassipoisile ise varjupaika järele. Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes aitab nõu ja jõuga, mistõttu ei ole eelnev kogemus kassidega üldse vajalik.

Pesaleidja MTÜ annab Freole kaasa tema liivakasti, liiva ja toidu.

Kui Sina saad Freod aidata, tutvu infoga ja täida ankeet SIIN. Freo on tänulik ka iga kuulutuse jagamise eest!