Hagridi lugu | kass, kelle nägu on nii armas ja eriline, et teda vaadates on lausa raske tõsiseks jääda

Hagridi lugu | kass, kelle nägu on nii armas ja eriline, et teda vaadates on lausa raske tõsiseks jääda
06.04.2019

Pesaleidja MTÜ hoole all on üle 400 kassi. Pea pooled neist elavad Mustamäel asuvas kassitoas. Hagrid on aga selles kassitoas vaieldamatult üks kõige erilisemaid kasse. Ta on üle elanud palju katsumusi, kuid raskest minevikust hoolimata on tal suur süda ja tema eriline välimus jääb igaühele meelde.

Hagrid kolis Pesaleidja kassituppa märtsikuus ja juba esimesest päevast peale jäi ta vabatahtlikele silma. Oma imelise iseloomu ja välimusega sulatas ta kõigi kassisõprade südamed.

Hagrid jõudis Pesaleidja hoole alla tänavalt. Seal ei olnud tema elu just meelakkumine ja see raske minevik on oma jälje jätnud ka tema välimusse. Hagridil on ülahuul puudu, vana vigastuse tõttu lonkab ta ühte tagakäppa ning ka kõrvad on võitlusarme täis. Ta on näinud elu pahupoolt ega pole hellitavat paikätt ilmselt just palju tunda saanud.

Sellest kõigest hoolimata, on Hagrid rõõmsameelne. Ta on suure südamega kass, armastab inimese tähelepanu, paitusi ning otsib lähedust. Kõige selle juures tundub lausa üllatav, kuivõrd hästi suhtub ta ka liigikaaslastesse. Ta on kõigi teiste kassitoas peatuvate kiisude vastu ääretult sõbralik. Tegu on ühe tõeliselt erilise loomaga, kes vääriks enda kõrvale ka suure hingega inimest!

Kuigi Hagridil on tänavaelust mitmeid arme ja ta on FI-viiruse kandja, soovib ka tema armastust ja lähedust. Tegu ei ole küll enam esimeses nooruses kassiga, kuid Hagrid annab endast kõik ja rohkemgi veel, et leiduks üks inimene, kellele ka tema saaks sülle pugeda. Suure südamega Hagrid väärib head ja sooja kohta, armastavat kodu ja perekonda, kelle keskel ta saaks tunda, et on tõeliselt hoitud.

Pesaleidja MTÜ sõnul ei ole FI-viirust vaja karta, sest viirusekandjad elavad täpselt samasugust elu nagu terved kassid. FI-viirusest saad lähemalt lugeda SIIT.

Kui Hagridi lugu läks sulle hinge ja soovid sellele suure südamega kiisule head elu pakkuda, siis vaata tema kohta lisa SIIT.

Hagrid igatahes ootab sind!