Imearmas Penelope šokeeris Pesaleidja vabatahtlikke: tal oli pool nägu paistes!

Imearmas Penelope šokeeris Pesaleidja vabatahtlikke: tal oli pool nägu paistes!
04.08.2023

Imeilus Penelope saabus Pesaleidja hoole alla Keila-Joalt 7. veebruaril 2021. Hiljuti tabas kassitüdrukut aga valus tervisehäda, mis nõudis kiirelt arsti sekkumist.

 

Penelope on pisikest kasvu kirju kasukaga kiisutüdruk, kelle näo teevad iseloomulikuks kolm ereoranži laigukest. Iseloomult on ta veel pisut arglik ja peidab end tavaliselt kratsipuu alla, ent kui temaga natuke aega veeta ja sulepulgaga meelitada, ei suuda ka Penelope vastu panna ja hakkab tagasihoidlikult mängima.

 

Hiljuti avastasid Pesaleidja vabatahtlikud ehmatusega, et Penelopel on pool nägu paistes ning toimetasid ta kiiresti kliinikusse stomatoloogi vastuvõtule, kes kassi nähes otsustas isegi mõned visiidid edasi lükata ja pikema tööpäeva teha, sest Penelope vajas kiiresti abi.

 

Penelope jõudiski korrektselt suuoperatsioonile ning talle teostati suuröntgenid, eemaldati kolm hammast, ühe-, kahe- ja kolme juurega. Põletik oli löönud igemesse nii hullusti, et lõi näopoole paiste ja see on juba selge märk, et Penelope ei tundnud end hästi ja situatsioon vajas kiiret sekkumist.

 

«Oleme väga tänulikud veterinaarile, kes nii kiiresti reageeris ja meie pisikest kiisut aitas, sest tänu talle tunneb Penelope end hästi, söön ja joob ning saab taas olla valuvaba,» kirjutas Pesaleidja. 

 

Loomulikult on hetkel peal ka antibakteriaalne- ja valuravi, sest põletik vajab taandamist ning suus olevad haavad teevad ikka veel pisut haiget.

Penelope valust päästmine läks maksma 509,50 eurot. Saad selle tasumist toetada, tehes annetuse Pesaleidjale. Annetada saab SIIN.

https://lemmik.postimees.ee/7827318/imearmas-penelope-sokeeris-pesaleidja-vabatahtlikke-tal-oli-pool-nagu-paistes