Introverdist Saima otsib usaldusväärset kaaslast

Introverdist Saima otsib usaldusväärset kaaslast
08.05.2020

Pesaleidja kassitoa elanik Saima tuli kolida vaheruumi, sest sarnaselt introvertsetele inimestele ei talu ta suurt seltskonda.

Saima on 2016. aasta augustis sündinud kassipreili, kes kolis Pesaleidja kassituppa selle aasta veebruaris. Saima elu pole olnud kerge: enne Pesaleidjasse kolimist ootas ta oma kodu Viljandi varjupaigas, kuid nüüd kolis neiu pealinna, sest siin on suurem võimalus endale päris oma kodu leida.

Kuigi Saima elu on on olnud täis takistusi, pole Saima ennast sellest häirida lasknud, seega inimestega suheldes on Saima väga sotsiaalne kass, lubab ennast silitada ja on muidu aktiivne tegelane.

Siiski on Saimal üks suur-suur mure hingel, nimelt on Saima meeletus stressis. Kui tuli aeg Saima puurist vabapidamisruumi lasta, muutus ta väga kurvaks. Kükitas kogu aeg ühe koha peal ja elurõõmsast Saimast polnud enam juttugi, samuti hakkas kass meeletult kaalu kaotama.

Pesaleidja ravijuht ja juhataja reageerisid olukorrale kiiresti ning ruttu toodi Saima teiste kasside juurest ära ja nüüd pesitseb ta vaheruumis. Juba nädalaga on olukord väga palju paremuse poole liikunud, Saima hea isu on taastunud ja pahur tuju on seljatatud. Saima naudib suure padjahunniku otsas peesitamist, konserviga nuumamist ja fakti, et teised kassid teda enam ei sega. Siiski pole selline lahendus pikas perspektiivis jätkusuutlik ja Saima vajab kiiresti oma kodu.

Kui just Sinu elust on puudu üks ägeda iseloomuga preili, kellega sul arvatavasti kunagi igav ei hakka, siis täida ära loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/ ning Saima käpahoidja võtab Sinuga ise ühendust!

Selleks, et peagi oma koju minna, on Saima läbinud kõik vajalikud protseduurid, ta on streiliseeritud, vaktsineeritud, saanud parasiidivastase tõrje ning on uhke kiibiga passiomanik. Lisaks ei tule Saima koju tühjade käppadega! Endaga võtab ta kaasa ProPlani kinkekoti, et uus elu saaks veelgi sujuvamalt alata