Kas saad aidata? Amputeeritud varbaga Anjat kimbutavad erinevad tervisehädad

Kas saad aidata? Amputeeritud varbaga Anjat kimbutavad erinevad tervisehädadAnja
19.11.2020

Pesaleidja kassitoas elavat Anjat tabab üks saatuselöök teise järel.

 

Anja jõudis Pesaleidja hoole alla märtsis 2018. Kaks ja pool aastat on teda kimbutanud paljud tervisehädad, nüüd on kallal korraga põletik suus ja kõrvades, seen kahes kohas ning ka haavad käppadel. Kui vabatahtlikud probleemi kontrolli alla saada jõudsid, läks kassil ühe ööga varvas nii paiste, et see tuli amputeerida. "Ravisime seda, kui ükspäev avastasime, et ka teisel käpal on haavad, kuid kõigi imestuseks ei saa me aru, kust ta neid endale saab," nendib vabatahtlik Kairit Pall.

Üleeile käis Anja uuesti kliinikus teise käpaga kontrollis, võeti proovid, mis saadetakse laborisse, et kindlaks teha millest probleem alguses saab. "Nii väga loodame välistada kasvaja. Anja on tõesti üks armas kiisuke, ka tema nägu näitab seda. tema üüratult suured kollased silmad ja pisike nägu, armas triibuline kasukas ja kurb pilk silmades unistab ta, millal küll ükskord terveks saab," on Kairit nukker.

Anja raviarve hetkel on 113 eurot, kuid iga kliiniku visiidiga kasvab see suuremaks. Pesaleidja uurib, kas Sinul oleks võimalik natukene Anjale annetada ja tema raviperioodile kaasa aidata?

Anja kohta saad lähemalt lugeda tema kodulehe profiililt: https://www.pesaleidja.ee/loomad/anja-22272086/