Kas saad aidata? Verona vajab abilist, kes ta suud kuivataks

Kas saad aidata? Verona vajab abilist, kes ta suud kuivataks
20.08.2020

Pesaleidja kassitoast tahaks hoiukoju rännata Verona, kellel on ilmselt vana trauma tõttu suuprobleemid.

2020 ei ole Verona jaoks olnud üsna lihtne aasta. Kohe aasta alguses avastati tal tugev ilavool ning koheselt sai ta ka ravile puuri pandud, hetkel on ta seal endselt.

Kiisukest vaevab ilmselt vana trauma, mille tõttu on Verona suu koguaeg natuke lahti ja sellest ka ilavool, märgsuse tõttu tekivad suhu haavandid ning see vajab pidevat ravi. Lisaks ravile palub Verona abi suu kuivatamisega, kuna ise ta seda teha kahjuks ei oska, sõrmed jäävad liiga lühikeseks ning kahe käpa peal ta seista ei oska, et mõlemat esikäppa kasutada

Verona saabus Pesaleidja kassituppa möödunud aasta augustis Paljassaare varjupaigast. Preili on oma kodu aga otsinud juba aasta kauem, kui ta Tallinna vanalinnast varjupaika toimetati.

Verona on umbes 5-6 aastane kassike. Iseloomult on inimeste suhtes veidi skeptiline, kuid selle me peaksime talle andeks suutma anda, sest aasta aega puuris elades ning enne seda vanalinna tänavatel ringi jalutades ei saagi inimesi eriti hästi tundma õppida.

Kui sooviksid temaga lähemalt tulla tutvuma, täida Pesaleidja hoiukodu küsimustik: https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/ ja hoiukodude koordinaator võtab Sinuga esimesel võimalusel ühendust!