Kaunite vuntsidega donžuan ootab paitavat kätt

Kaunite vuntsidega donžuan ootab paitavat kätt
16.06.2020

Rafalil oli kodu, vennad ja perenaine. 2018. aasta sügisel jäi ta aga kõigest ilma.

Rafal saabus Pesaleidjasse Viljandist ning tema kodustanud vabatahtlik mäletab veel hästi tema hirmu täis silmi, kui teda esmakordselt paitada üritas. Rafal lihtsalt tardus, ootas hinge kinni hoides käe eemaldumist ning puges teki alla peitu. Kaotada üleöö oma kodu ja turvaline keskkond ei oleks kellelegi lihtne.

Rafalil on kassitoas raske. Tema ei taha tüli norida, vaid hoopis teiste kaissu pugeda. Kahjuks ei soovi tihtipeale teised kassid seda sama. Rafal on pidevalt stressis ning veedab seetõttu palju aega puuris.. juba peaaegu kaks aastat! Rafal on tegelikult väga kaunis kassipoiss - valged vuntsid ning pikad vurrud teevad temast tõelise Don Juani!

Rafal on pelglik siiani, kuid teda paitades on võimalik aru saada, et tegelikult on Rafalil vaid üks kindel soov – leida omanik, kes temas taas turvatunde looks.

Kui soovid Rafalile kodu pakkuda, siis palun täida loomasoovija küsimustik siin: http://www.pesaleidja.ee/loomasoovija-kusimustik/

Rafal on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud ka parasiiditõrje. Koos temaga tuleb uude koju ka Pro Plani kinkepakk!