KOJUMINEJAD ⟩ augustis leidsime kodud 55 kassile!

KOJUMINEJAD ⟩ augustis leidsime kodud 55 kassile!
05.09.2021

Pesaleidjatel on põhjust rõõmustada -  augustis täitus meil imeline number. 5000! Just nii paljudele loomakestele (peamiselt kassid, aga ka mitmed koerad, närilised jt) oleme suutnud kõikide nende aastate jooksul kodud leida!

Tutvustamegi teile siis meie augustikuu õnnelikke nurrikuid:

Suzuki - koduselt Charlotte ehk Lota kolis meie vabatahtliku sõbranna juurde päriseks, kes kusjuures adopteeris 3 aastat tagasi samuti autonimelisest pesakonnast Bentley.  Siiamilaadne Simmu kolis toreda pere juurde, kus talle seltsiks teine kiisupoiss. Rebekah - kõige aram oma pesakonnast, kuid siiski mega nunnu Rebekah kolis täna oma koju. Tüdruk, kes ta endale võttis, käis teda natuke aega tagasi vaatamas, kuid ei olnud 100% kindel. Vaatas natuke veel ringi, kuid jõudis ringiga ikka meieni tagasi -ütles, et nägi kassi unes ja peab ta endale saama. Susi leidis oma kodu meie vabatahtliku kursakaaslase pere juures, kus on ees ootamas ka 8-aastane teine kiisuke. Susi valdused on väga suured nüüdsest, nimelt elab pere majas!

Emme Kalli titekolmikust sõitis täna esimesena koju üllatuslikult kõige tagasihoidlikum Sosin. Samas oma venna ja õega tegid koos täiega tempe. Ta läks armsasse peresse, ema ja tütre juurde. Tütar oli alati endale oma kassi soovinud ja nüüd läks see soov täide. ANDY lepingunumbriks saigi uhke 5000! Ta sai endale väga armsa pere, kes valisid päris mitme kassi vahel, aga lõpuks osutus poisike valituks. Tüdruk oli tõsine kasside fänn ja oleks hea meelega kõik enda juurde võtnud, aga tasakaalukas noormees oli toeks otsustamisel.  Koju läks tõsine ja vahva iseloomuga poiss Sõstar. Ta elab nüüd väga toreda noorpaari juures ja loodetavasti saab ruttu sõbraks Pesaleidjast varem võetud kiisu Jadega (nüüd Pickles). Imetoreda pere sai endale ka armas Isadora!

Koju kolis arglik, aga mänguhimuline nooruke Kaia. Kia aga oli see õnnelik kiisu, kes hoiukodust välja kolima ei pidanudki ning jäi päriseks!  Koju läks pisike ja armas Lisette, kelle osas helistas üks tore mees, et tuleksid kasse vaatama ja üks kes neile silma jäi kodulehelt oli Lisette, kes kusjuures sai meil tihti aega veeta ooteruumis diivanil mõnuledes, ja noh ooteruumist kaugemale ei jõutudki! Uue kodukese sai endale kassipreili Emma, kes kasvatas üles hoiukodus 5 nunnut karvapalli (kes said ka kõik omale toredad pered). Loodame, et Emma saab oma armastava omaniku juures tunda palju rõõmu ning julgeb tulevikus ka mõne paikese vastu võtta.

Koos läksid koju karvapallid Amber ja Ash. Liblik leidis kodu toreda naise juures, kes sooviski just must-valget kiisut endale kaaslaseks. Alguses tuli Mundo ja Aaduga tutvuma, aga teadis, et kass valib tema ja kellega side tekib ka koju läheb. Väga armas inimene ja kindlasti läheb Liblikul uues kodus hästi. Kaaslane ootab ka teda juba kodus ees - kolmevärviline trulla emane, kes armastab teisi kasse ja soovis endale mängukaaslast. Turbomootor leidis kodu lapsega peres, kus ees 1 kass ja 1 koer.

"Sõprade" pesakonna esimene liige sai koju. Tõeline nurrumootor, ülimalt sõbralik ja nunnukas Joey. Loodame, et pere kuulab meie nõuandeid ja Joey saab üles kasvada 1 aastase pisikese tüdruku seltsis. Oma koju sai armas arglik Opel, kes kassitoas ennast alati kratsikate taga peitis. Tegelt on Opelil hea süda ja ta on alati malbe ja sõbralik olnud. Nüüd saab ta kodus veel julgemaks muutuda ja näidata milline kiisu temas peidus on olnud. Nana leidis ka lastega pere, kus tal tähelepanust puudust ei tule! Asher aga kolis Tartusse elama vahva pere juurde!

Musi kolis oma uude koju ehk üks noorpaar võttis ta enda hoole ja armastuse alla! Käidi korraks tutvumas ja väga kiirelt sai otsustatud, et just sellest kiisust saab nende eluaegne sõber.  Koju kolisid Kuu ja Päike. Neid ootasid pikisilmi koju ema ja tütar. Kassipoisid said endale super toreda pere. Facebooki staar Nacho leidis väga toreda koju ja elab nüüd suures ning uhkes majas. Rahe, kes oli 8st kassipojast ainus kassitüdruk, keda ootab kodus aastane kassipoiss Apu, kaheseks saav ütlemata armas tütarlaps Helga ning peagi sünnib neile üks kahejalgne õde juurde. Rahe on väga uudishimulik, paid ja kallistused meeldivad ka väga. Eile juba nurrus kodus ja puges kaissu magama.

Maru on uues kodus täitsa esimene loom ja väga oodatud. Päris oma kodus saab ta mürada koos teismeliste lastega suures majas. 14-aastane nii perenaise kui peremehe kaotanud Kiti sai lotovõidu ja jääb oma hoiukoju päriseks.  Trilly, uue nimega Säde, kolis väga toreda pere juurde, kus tema kaaslaseks sai aastane kassipreili, kellega on juba suuremad mänguõhtudki peetud. Oma koju kolis armas Ninja, kes võlus ühe toreda noorpaari oma mänguhimulisuse ja sõbralikkusega ära.

Orris hakkab elama ainsa kassina ülitoreda naisterahva juures. Kui ta uus omanik astus toa sisse et temaga tutvuda, siis Orris oli ainuke kes kohe tuli tema juurde nuusutama ja tere ütlema.  Oma koju kolis armas paikiisu Esme. Tigra läks täna koju, tema peres on kaks vanemat ja kaks last 14 ja 17 aasta vanused ning arenaine kodune, seega üksindust Tirga ei tunne. Meie kallis Renikene läks koju väga aktiivse naisterahva juurde - ronis kotti ja nii nad koos koju läksidki.

Armsa pere juurde kolis pelglik Tulurum. Peres on ka lapsed, kes kiisu omale välja valisid. Tulurum istust terve see aeg üleval lae all, aga kedagi see ei heidutanud. Pisike karvapall Snorkie saab ka armastavas kodus suureks kasvada. Marcel kolis lõpuks koju. Kõik õed olid juba ära kolinud, aga tema jäi meile natuke pikemaks. Ja tegelikult pidi ta kolima juba u 2 nädalat tagasi, aga otsustas siis täiesti haigeks jääda... ilmselt ei tahtnud meie juurest nii vara ära minna. Pere aga oli valmis ootama, et ta terveks saab ja uue omanikuga käis igapäevane suhtlus, et kuidas tal ikka läheb. Marcel ise on väga mänguhimuline ja suurepärase iseloomuga kassipoeg. Uues kodus saab ta nooremate pereliikmetega kindlasti oma mängujanu rahuldatud. oju kolis aktiivne rabeldis Suslik, kel uues kodus kaaslasteks lisaks pererahvale ka 3 kassi, koer ja kilpkonn. Ka suslik saab nüüd suures majas rohkem joosta ja möllata.

Richard - pisike, must-valge karvapall läks koju väga toreda pere juurde, kes armusid kohe temasse. Richard oli kassituppa tulles väga sõbralik ja mänguhimuline. Koos vennaga ajasid nad alati sekundiga puuri segamini, sest mängimine oli nende põhiline töö. Uues peres hellitatakse ta täiesti ära nii mängimise kui ka paidega. Armas kurbade silmadega Astro võlus avatud uste päeval ühe toreda naise ära, kes soovis talle kodu pakkuda! Koju läksid ka pisike Kuma ja Öö, kes on pärit ühest hoiukodust, aga erinevatest pesakondadest.

Anime on väikest kasvu pikakarvaline triibik, kes oli väga argliku iseloomuga. Varjupaigas ta ei julgenud kassitoas välja tullagi, et söömas käia, ning teda pidi seetõttu puuris hoidma. Hoiukodus ta oli üks kuu, mille jooksul ta muutus natuke julgemaks ning lõpus lasi isegi natuke paitada. Uues kodus ootab teda sõbralik perenaine ja vanem emane kass. Charlie adopteeris noorpaar, kes mõni aastat tagasi on ka Pesaleidjast adopteerinud kassi nimega Long. Emilia kolis ühe toreda naise juurde keda ei heidutanud, et Emilia kardab, susiseb ja lööb käpaga. Neiul oli varasemalt ka täiesti metsik kass kelle sostialiseerumiseks läks üle aasta, seega omanik väga kursis ja valmis selleks, et Emiliaga tuleb natukene kannatust varuda. Augustis jõudis koju minna ka pisike 3-kuune Cassandra.

Michi oli ühes pesakonnast pärit kus ka all pool olevad punased kiisupallid, ning Michi leidis viimasena oma päris kodu. Koju kolis pisike Aurelia, (hoiu)koduselt Aura ja Õeke - kõige preililikum kiisu üldse, pisike malbe nunsik. Läks ühele noorele neiule seltsiks, kes väga tahtis endale just Aurelia sugust kiisut. Koju läks kõige kõige muhedam kassihärra Papa! Leidis toreda kodu omale ühe noorpaari juures, kes juba ammu olid käinud teda vaatamas ja ta omale välja valinud. Omas kodus nurrub ka nunnu Coffy!

Augustikuu viimasel päeval kolis enda päris koju Pekaan. Pekaan oli algul oma pesakonna kõige vähem populaarsem kass, kuna kõik õed-vennad jõudsid juba koju kolida, ent Pekaanile ühtegi soovijat ei olnud. Seda suurem oli üllatus, kui pärast Pesaleidjas kuulutamist ankeete uksest ja aknast sisse tuli - järsku tahtsid kõik talle kodu pakkuda. Pekaan sai imelise kodu - jagab seda perenaise, kahe lapse, kuldse retriiveri ja kassipojaga. Kuna tal oli energiat mitme kassi eest, siis oleme veendunud, et seal tal juba igav ei hakka. Koju läksid Udu ja Raju. Kaksikud kumbki valisid endale ise kassi. Raju on meeletult julge ja vapper kassipoiss. Tema vend Udu on sülekas ja venna utsitusel samuti krutskeid täis. Neid ootab suur maja hooviga, 2 uskumatult sõbralikku koera, üks pisike beebi, 7-aastased kaksikud ja toredad vanemad. Kass Kati pisikesed Haru, Asami ja Chika läksid samuti koju. Emme kasvatas ikka väga vahvad tegelased üles.

Aitäh kõikidele peredele, kes on nendele imelistele nurrikutele kodu pakkunud!

Armsad sõbrad ja toetajad, et me suudaksime oma tööd jätkata sama tempoga, saad ka sina anda oma panuse.
Tule meile vabatahtlikuks ja/või hakka hoiukoduks!

SELLEKS, ET PÄÄSTA ROHKEM LOOMI, ON MEIL TARVIS SINU ABI.

Annetust on võimalik teha helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile:
900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€
Palun kuula ära kogu tervitustekst, muidu annetust ei toimu!

Või tehes annetuse Pesaleidja MTÜ kontodele:

EE647700771001866844 LHV Pank
EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE404204278613732108 Coop Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank