Kusti lugu | vahva vunts pole küll Nukitsamees, kuid vajab ruttu armastavat kodu

Kusti lugu | vahva vunts pole küll Nukitsamees, kuid vajab ruttu armastavat kodu
13.12.2019

Kassiabiorganisatsiooni MTÜ Pesaleidja hoole all on ligi pool tuhat kassi, teiste hulgas ootab kodu pika tänavaelu kogemusega viisakas kassipoiss Kusti.

Teate ju küll seda laulu „Nukitsamehe“ filmist:
„Head lapsed need kasvavad vitsata.
Arm aitab enam kui hirm“?

See oleks kirjutatud justkui Kustile, noorele kassipoisile, kelle pikk tänavaelu on pelglikuks muutnud.
Pesaleidja Kusti ihkab armastust ja seda õiget oma inimest. Juba praegu üritab Kusti kahejalgsetega sõprust sobitada: püüab mööduja varbaid ning kuulab pea viltu tähelepanelikult, mida ta praegusel hoiuperenaisel öelda on.

Oma praegusesse pelgupaika ei saa Kusti enam kauemaks jääda, sest ta kuulub nende kiisude hulka, kes suudavad särada vaid üksiku lemmikuna. Praegune karjaelu on tema jaoks kurnav. Seetõttu otsib Pesaleidja talle võimalikult kiiresti uut (hoiu)kodu ja inimest, kel jätkus kannatlikkust jagada armu ja hoolimist.

Muidu on Kusti igati viisakas kassinooruk: ei mingeid parasiite, juba kenasti kastreeritud ning oma isikliku passi ja kiibinumbri omanik.

Kui tunned, et tahaksid kassipoisile kodu pakkuda, siis palun, täida meie Pesaleidja Loomasoovija küsimustik või kui soovid kiisule alustuseks hoiukodu pakkuda, siis kirjuta aadressile info@pesaleidja.ee ja Sinuga võetakse ühendust!

Kirjutada võid ka siis, kui soovid Kusti kohta rohkem kuulda!
Kusti ootab Sinu kirja juba põnevusega!