Lunaly lugu | noor ema saatis pojad päriskodudesse ja ootab nüüd omanikku

Lunaly lugu | noor ema saatis pojad päriskodudesse ja ootab nüüd omanikku
14.12.2019

Lunalyle polnud antudki päriselt täiskasvanuks saada. Oma esimese pesakonna, kellest tänaseks kõik pojad on kodud leidnud, tõi ta ilmale "teismeliseeas".

Lunaly on noor, sihvakas kassineiu. Tal on väga ilusad suured silmad ja nägu ning varieeruv must, kuldpruunide laigukestega kasukas.

Lunaly ilmus natuke rohkem kui aasta tagasi väikesesse külla Rapla maakonnas. Head inimesed andsid talle süüa. Kui küla peal jutud käisid, et Lunaly on pojad toonud, otsustas üks inimene kohale sõita, pesakonna üles otsida ja oma kodus oleva remondi pooleli jätta, et Lunalyle ja ta poegadele turvaline keskkond tagada. Seega oli ühel heatahtlikul inimesel üleöö kahe kassi asemel 10 kassi.

Nüüdseks on kõik 7 kassipoega kodud leidnud ja Lunalygi loodab sama saatust.

Lunaly on iseloomult väga rahulik, leebe, leplik ja sõbralik kass. Ta saab hästi läbi teiste kaaslastega - hoiukodus ootasid teda ees 2 täiskasvanud kassi. Ta on nüüdseks harjunud 100 protsenti olema toakass. Ta naudib paisid ja sügamist ning on õppinud mängima.

Alguses oli Lunaly väga kurnatud, väsinud ja kõhnake ning hoiukodu perenaine arvas, et Lunaly vist ei oskagi mängida, kui nüüdseks on energia taastunud. Lunaly laseb rahulikult oma küüsi lõigata ja kui midagi ei meeldi, annab ta sellest vaikse urinaga märku. Hammustanud ega käpaga löönud ei ole ta kordagi, see pole tal lihtsalt loomuses.

Kui sa arvad, et sinust võiks saada Lunaly kõige kallim inimene ja oled valmis talle kodu pakkuma siis palun loe läbi loomavõtja tingimused ning täida täida loomasoovija küsimustik https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja Lunaly hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust.