Malle lugu | kireva kasuka ja sama kirju iseloomuga emakass otsib kodu

Malle lugu | kireva kasuka ja sama kirju iseloomuga emakass otsib kodu
15.12.2019

Kassiabiorganisatsiooni MTÜ Pesaleidja hoole all on ligi pool tuhat kassi. "Hobiornitoloog" Malle on üks neist, kes loodab, et teda armastav inimene välja ilmub.

Nii kirju kui on Malle kasukas, on ka tema iseloom. Õrna ja argliku kassi sees peidab end samal ajal julge urisejast jahipidaja ja ringitormav mänguhimuline müraja.

Kui ta on kinni püüdnud mõne paela otsas oleva suletupsu, siis oskab ta teha “oma omandit” kaitstes nii kurja urinat, et isegi suured kõutsid taanduvad. Rääkimata nendest haugatus-urinatest, mis kostuvad aknalaual linde jälgides. Õue pääsedes oleks ta tõeliseks hirmuks nii ornitoloogidele kui lindudele.

Malle on siiski ka paras hellik. Paraku teiste kasside keskel elades ei saa ta piisavalt tähelepanu ja tegelemist, kuna teised on julgemad ja seepeale Malle taandub.

Nendel ainult tema jaoks jaguvatel hetkedel kutsub ta inimese piiksudes enda juurde ja keerab kõhu paitamiseks lae poole. Siis laseb end täpselt niikaua sügada ja paitada, kui ta seda ise soovib. Samuti on Mallel armsaks kombeks enne söögikorda inimese ümber tiirutades tema säärt õrnalt näksata, justkui tahaks teda kiiremini tegutsema panna.

Kui soovid Mallele kodu pakkuda, siis täida palun Pesaleidja kodulehel sooviavaldus.