Masoni lugu | Hüljatud kass, kes peab puuris konutama seni, kuni talle uue kodu leiame

Masoni lugu | Hüljatud kass, kes peab puuris konutama seni, kuni talle uue kodu leiame
11.11.2018

Mason on Pesaleidja MTÜ hoole all olev kass - jälle üks murelik kass, kellele kodu otsime. Kui Sa mõtled, miks me just temast kirjutame, siis eelkõige sellepärast, et Pesaleidjal on suur mure. Mason peab puuris konutama seni, kuni ta uue kodu saab. Ka paljud teised kassid on meie abiga uue kodu leidnud ja nüüd on Masoni kord! See tänavalt leitud kass on küll tänulik sooja ruumi üle, kuid puuris istumine ei ole kohe kindlasti elu, mida ta tegelikult väärib.Mason on paimaias isane kass, kes leiti Märjamaa vallast oktoobrikuu algul. Hoolimata oma sõbralikust iseloomust, oli see kass tänavakass. Keegi ei tea, mida ta tookord tänaval tegi või kelle jaoks ta ühtäkki üleliigseks oli muutunud, kuid Pesaleidja vabatahtlikud on veendunud, et inimestega on see kass varem kokku puutunud. Ta on niivõrd seltsiv ja sotsiaalne härra, et tegemist peab olema endise kodukassiga.

See, umbkaudu kaheksa aastane härra lööb nurru iga pai peale, mis talle tehakse, ta on tänulik iga naeratuse eest, mis talle jagatakse ja limpsab keelt iga konserviampsu peale, mis talle pakutakse. Konserv on tema lemmik!

Tänaval elatud aastate jooksul on ta palju tarkust kokku kogunud ning otsib nüüd inimest, kellega seda kõike ka jagada. Hea meelega jagaks ta oma elutarkust mõne rahumeelse inimesega. Mason armastab massaaži ja naudib meeli köitvaid vestlusi.

Ta armastab tähelepanu ja lööb mõnuga süles ka nurru. Ülejäänud ajal saadab ta Sind oma rahustava pilguga ja jälgib Sinu tegemisi kapi peal põõnates. Ta on alati olemas ja alati toeks. Tema rahustavas pilgus on midagi, mis mõjub hästi igale inimesele, kellega ta kokku puutub. Praegu aga peab ta oma päevad kahjuks puuris istudes veetma. Leiame talle kodu!

Kui Sa leiad, et Sinul on võimalik seda õnnetut hinge aidata, vaata tema kohta lisa SIIT.