Masoni lugu | maksakahjustusega kiisu ihkab oma kodu, kus pääseks puurist välja

Masoni lugu | maksakahjustusega kiisu ihkab oma kodu, kus pääseks puurist välja
12.01.2020

Mason on väärikas kiisuhärra, kes vajaks oma kodu, et viimaks puurist välja pääseda.

Mason ei taha oma vanaduspõlve ilma perekonnata veeta, paraku on tema saatus praegu Pesaleidja kassitoas puuris elada. Mason istub päevad otsa puuris, sest ta vajab maksa toetavaid krõbinaid ja ei midagi rohkemat, ent ainus viis jälgida, et ta oma ravitoidu ära sööks, on hoida teda teistest kassidest eraldi.

Kodustes tingimustes saaks kass vabalt liikuda ja tal poleks stressi, kuid pikk puurielu võib kaasa tuua muid liikumisega ja lihastega seotud probleeme.

Õigel toidul olles nagu praegu on Mason terve. Tema ainuke soov on leida armastav pererahvas.

Mason on väga sõbralik kass, kes on oma elatud aastate jooksul palju näinud ja tahab nüüd ülejäänud elu rahulikult võtta.
Ta on umbes 8-9 aastane ja soovib peale pikki vabas looduses veedetud seiklusaastaid kusagil soojas end lõdvaks lasta - lasta enda eest hoolitseda ja nautida elu.

Ta näitab inimeste suhtes üles sõbralikkust ja tänu. Härra naudib eelkõige rahulikku ja stabiilset keskkonda, maitsvat konservi ja massaaži. Ta jälgib inimeste tegemisi rahustava pilguga ja saadab omanikku tema tegemistes.

Turvaline keskkond laseb end hästi tunda, Masoni silmad vajuvad kinni ja ta tukastab pisut, lootes, et silmi avades ootab teda konservimaius ja uus rahulik kodu.