Melissa lugu | kaks aastat kadunud olnud kass leiti imekombel üles: temast sirgus tõeline hurmur

Melissa lugu | kaks aastat kadunud olnud kass leiti imekombel üles: temast sirgus tõeline hurmur
22.04.2019

Pesaleidja MTÜ hoole all on üle 400 kassi. Melissa lugu on aga eriline. 2017. aastal Pesaleidja kassitoast uude koju kolinud Melissa sai kodukassi elu vaevalt paar päeva nautida, kuniks ta jälle tänavale sattus. Ta jäi kadunuks järgmiseks kaheks aastaks. Terve oma nooruspõlve veetis ta tänavatel, kuid imekombel leiti kiisu hiljuti üles!

See oli täpselt kolm aastat tagasi, mil Melissa Pesaleidja kassitoast minema kolis, siis oli ta veel noor kiisu. Ainult paar päeva sai ta kodukassi elu nautida, õigupoolest ei jõudnud ta veel sissegi elada, kui ta lahtise akna kaudu põgenes. Maailma avastama jooksnud kiisu oli segaduses. Ta ei andnud end kellelegi kätte, vaid puges maailma eest peitu. Kõik otsingud ja püüdmiskatsed nurjusid ja Melissast sai tänavakass.

Aga Melissa oli vapper, ta elas terve oma nooruspõlve Nõmme tänavatel, pidas vastu ja sai hakkama. Teda küll nähti, kui kätte ei andnud ta end kellelegi. Tervelt kaks aasat hulkus ta mööda tänavaid, ööbis siin-seal ja varastas koertelt-kassidelt ka midagi süüa.

Alles nüüd, selle aasta veebruarikuus jõudis Pesaleidjani info, et Melissa on tasapisi hakanud taas ühes hoovis käima. Ei tea, kas kassil sai seiklustest kõrini või mis tema peas küll toimus, kuid ta otsis inimese kontakti ja lähedust. Püüdjatel läks vaid mõni tund ja Melissa oli puuris ning valmis tänavaeluga hüvasti jätma.