Päevakäpp: Berle ootab kedagi, kes tema elu muudaks

Päevakäpp: Berle ootab kedagi, kes tema elu muudaks
13.12.2018

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid kellegi elu muuta? Kui jah, siis siin on sinu võimalus. Kui tunned, et sul on soovi võtta enda hoole alla õnnetu saatusega vapper kassike, siis Berle on ideaalne kandidaat.

Berle on vapper ema. Tänaval nälja, külma, autode ja rebaste kiuste suutis ta elus hoida viis poega seitsmest. Berlel oli oma kodu, kuid ta reedeti ja nüüd on kassipreilil raske inimesi taas usaldada. Esialgu piilub ta võõraid hirmunud silmadega ja põgeneb paide eest, kuid ei ründa. Tema usalduse välja teenimine on aga vaeva väärt, sest siis on Berle sulle igavesti truu.

Berle võeti pisikese kassipojana toredasse perre. Ühel hetkel sai perel temast aga kõrini ja pooleaastane Berle sattus tänavale. Soojaveetrassi vahel elades suutis ta talve üle elada, sai pojad ja kaitses neid nii nagu oskas. Berle õnneks saabus suure südamega päästeingel, kellel õnnestus kassid hoolimata nende väledatest jalgadest kinni püüda. Berle viidi hoiukoju, kus ta oma pojad suureks kasvatas ja nad kõik uutesse kodudesse saatis. 

Berle ise ootab aga ikka veel. Ta ei ole küll väike armas kassipoeg, kuid seda rohkem oskan ma tänu tunda. Hoiukodus naudib ta mängimist ja häbelikult ajab ta juba taga ka inimese käes olevat suletutti. Väga naudin ma aknalaual, diivanil ja voodis pikutamist ja talle meeldib tekkide vahel ringi keerutada. Berle on on läbinud parasiiditõrje ja saab kojumineku hetkeks ka kiibitud ja steriliseeritud.

Kui sa tunned, et sooviksid päästa selle õnnetu hinge, siis täida kassisoovija ankeet või kirjuta info@pesaleidja.ee ning Berle hoiukodu võtab sinuga ühendust.