Päevakäpp: Bullerby Lasse südame võitmiseks on üks kindel viis

Päevakäpp: Bullerby Lasse südame võitmiseks on üks kindel viis
07.06.2019

Lasse ei meenuta välimuselt üldse ühtegi skandinaavlast. Ta on täitsa tavaline kiisupoiss - must ja valge ning pisut tõre. Pesaleidja kassituppa jõudis ta veebruari alguses ja seda ilma ühegi sõbrata. 

Lasse on kassituppa tulekust alates olnud ettevaatlik. Ta piilub inimesi ja teisi kiisusid, ent ei julge välja näidata oma huvi nende vastu. Arvatavasti pole Lasse kunagi tundnud tõelise kodu soojust ning on siiani veetnud enamiku oma elust tänaval. Miks muidu tundub inimene talle niivõrd imelik olend? Õnneks annavad vabatahtlikud talle süüa ja juua ning sellega annab Lasset meelitada küll!

Lasse südamesse jõuab kohe kindlasti läbi kõhu! Lasse armastab süüa igasuguseid konserve ja oma krõbinaid. Ainult toidu kättesaamise ajal on Lasse viks ja viisakas poiss ning ei vaata inimkätt suurima umbusaldusega. Isegi urinat ega sisinat ei ole aega välja pigistada! Jäävad veel viltus kõrvad ja kahtlustav pilk, aga toit on siiani hea olnud ja kui see niiviisi jätkub, pole Lassel varsti midagi karta.

Lasse ootab oma Bosset ja Ollet ning on meeleldi valmis koju minema. Ta sobiks hästi rahulikku perre, kus ootab ees teinegi kiisu, kes näitaks, kuidas üks tõeline perelemmik oma paisid naudib! Lasse on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud ka parasiiditõrje. Koos temaga tuleb uude koju ka Pro Plani kinkepakk!

Kui just sina Lassele uut kodu pakkuda tahad, täida Pesaleidja kassivõtja küsimustik ja sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.