PÄEVAKÄPP ⟩ Eakas Brett saab veel aastaid kellelegi rõõmu pakkuda

PÄEVAKÄPP ⟩ Eakas Brett saab veel aastaid kellelegi rõõmu pakkudahttps://lemmik.postimees.ee/7381911/eakas-brett-saab-veel-aastaid-kellelegi-roomu-pakkuda
09.11.2021

Imeilusa kolmevärvilise kasukaga Brett sattus Pesaleidjasse selle aasta jaanuaris Narva varjupaigast. Kiisu on sündinud aastal 2014 ehk et tegu on kassiga parimas eas, kes võiks uuele kodule veel aastaid rõõmu pakkuda.

Brettil on küll väga silmatorkav kasukas, kuid iseloomult on ta pigem tagasihoidlik. Kui ta kassitoas ringi kõnnib, torkab ta kõikidest kiisudest kohe esimesena silma. Teinekord on ta aga nii peitu pugenud, et teda on raske üles leidagi.

Üle kõige soovib ta leida endale inimese, kes mõistab, et alati ei peagi suhtlemisaldis olema ning vahel on hea ka lihtsalt omaette olla.

Pesaleidja vabatahtlikud on täiesti kindlad, et päris oma kodus saaks Bretti tõeline olemus esile tulla.

Brett saab ka teiste kiisudega läbi, seega poleks kodus olev teine kass takistuseks. Ta on saanud ka parasiitide vastase tõrje, on vaktsineeritud, steriliseeritud ning kiibistatud ja ka uhke passiomanik.

Kui tahad avada oma südame ja koduuksed õnnekiisu Brettile, siis loe läbi looma võtmise tingimused ning täida loomasoovija ankeet. Seejärel võtavad Pesaleidja vabatahtlikud sinuga ühendust.