Päevakäpp: elegantne Tuudur õpib tundma paituste maagiat

Päevakäpp: elegantne Tuudur õpib tundma paituste maagiat
28.12.2018

Tuudur on saleda joonega, läikiva musta karva ja pisikese valge maniskitäpiga kolme aastane kassipoiss. Inimesi Tuudur veel väga ei usalda ja protesteerib häälekalt, kui paikäsi talle läheb. 

Tasapisi on Tuudur aga aru saanud, et lähenev käsi polegi nii hirmus ja mõned paid pealaele saada on ju päris mõnus. Kui see käsi veel midagi maitsvat ja suupärast pakub, ei peagi kabuhirmus pessa peitu pugema, vaid võib mõnusalt suutäit nautida ja lisaks veel paar paid saada.

Tuudur sobiks kindlasti koju, kus jätkuks piisavalt rahu ja kannatlikkust, et ta võiks hakata inimesi rohkem usaldama. Tuudur on vaktsineeritud, kastreeritud, kiibistatud ja saanud parasiitidevastase tõrje ning omab isiklikku passi. Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, saab Tuudur kaasa Royal Canini kinkepaki.

Kui tunned, et sooviksid Tuuduriga Pesaleidja kassitoas lähemalt tutvust teha, siis võta vabatahtlikega ühendust aadressil info@pesaleidja.ee ja lepi sobiv aeg kokku. Ja kui soovid just sellele kassile uut armastavat kodu pakkuda, siis täida Pesaleidja kassivõtja ankeet ja tema vabatahtlik võtab sinuga ühendust.