Päevakäpp: eriline Venja on täis elurõõmu ja armastust

Päevakäpp: eriline Venja on täis elurõõmu ja armastust
13.01.2019

Venja on umbes kaheksakuune elurõõmus kassinooruk. Kõik temas, nii säravad silmad kui vahvad triibud ta siidsiledas kasukas, kiirgab soojust. 

Ta sündis Märjamaa vallas, arvatavasti selle aasta mais. Venjal on väga erilised mandlikujulised silmad, millest kiirgab lahkust, ent mitte pealetükkivust. Selline ideaalne kiisu: tuleb, kui tahad teda silitada, lööb nurru, kui sul on aega ja on alati valmis vastama sinu hellustele. Tahad temaga mängida – Venja on alati valmis. Ja kui oled väsinud ning tahad pikali visata, sobib ka see. Venja tuleb ja sätib end sinu kõrvale pikutama.

Venja pole valiv ja sööb toitu, mida pakutakse. Venja on juba kastreeritud, tal on oma pass ja kiip ning kõik parasiidid on korralikult tõrjutud. Ning oma koju võtab Venja kaasa ka väikese kingituse Royal Caninilt.

Kui arvad, et Venja võiks tulla just sinu koju, siis täida kõigepealt Pesaleidja kiisuvõtja ankeet ja mine siis Venjale kassituppa külla. Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Venja isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil tatjana@pesaleidja.ee.