Päevakäpp: erilise välimusega Iti õpib tasapisi inimesi usaldama

Päevakäpp: erilise välimusega Iti õpib tasapisi inimesi usaldama
13.10.2019

Iti oli tubli kassiemme, kes sattus Pesaleidjasse koos oma pisikeste põnnidega. Vapralt hoolitses, kaitses ja õpetas ta oma pojukesi, kes leidsid riburadapidi oma kodud. Nüüd võiks olla Iti kord!

Iti on üks erilise välimusega kass — saja kassi hulgast leiab silm tema kireva kasuka hetkega üles. Ta on täna veel tagasihoidlik ja veidi kartlik. Uudishimulikult nuusutab ta inimese kätt ja võtab sealt vastu head-paremat, ent silituseks väljas sirutuv inimkäsi on natuke hirmus. Seetõttu vajab ta uues kodus piisavalt aega harjumiseks ja usalduse kasvatamiseks. Itiga saab tutvust teha sulepulgaga mängides, mille tagaajamist ta salaja naudib.

Iti teab, et kodu on imeline koht. Koht, mis teeb õnnelikuks ning kus sind ümbritsevad armastavad pereliikmed. Ta loodab väga leida endale sellise paiga ning hea ja hella inimese, kes teda mõistab ja tema eest hoolitseb. Itist saaks oma kodus ajapikku kindlasti hea sõber ja kaaslane. See armas stressileevendaja, kes sind alati koju ootab.

Iti on on vaktsineeritud, kiibitud ning saanud parasiitidevastase tõrje. Mine Itit vaatama ning täida Pesaleidja kiisuvõtja ankeet SIIN!