Päevakäpp: Greebo võlub maailma vingeimate vurrudega

Päevakäpp: Greebo võlub maailma vingeimate vurrudega
20.07.2019

Olgem ausad — endise tänavakassi elu ei ole kerge. Kuidas ta küll peaks teadma, kes on hea, kes halb? Kuidas ta peaks teadma, keda tasub usaldada? Kuidas ta peaks teadma, mis juhtuks, kui ta lubaks endal kedagi usaldada? 

Seetõttu ongi tore härra Greebo oma päris kodu oodanud juba kolm pikka aastat. Eemalt paistab Greebo olevat üpris tusane kõutsike, ent tegelikult on ta südames üks armas pehme karvapallike. Kui talle vaikselt ja mittehirmutavalt ligi minna, siis ta lubab rahulikult oma pehmet karva paitada. Ja kui tudu on tudutud, siis hea meelega ajab Greebo ka aeg-ajalt sulepulgakest taga.

Ta küll ei ole üks neist julgetest kiisudest, kes külalistele vastu jooksevad, aga loodetavasti on ka tema jaoks keegi, kellele ta rõõmsalt alati vastu jookseks. Keegi päris oma. Greebo saab väga hästi läbi teiste rahulike kiisudega, tihtipeale näevad Pesaleidja vabatahtlikud teda teiste kiisudega külg-külje kõrval tukkumas. Agressiivsemad ja uhkemad kiisud võivad talle aga natuke stressi tekitada.

Viljandist pärit kassihärra loodab, et ka tema jaoks leidub keegi, kellel on piisavalt kannatust, et ka temast lustlik ja armastav kassike välja võluda. Kui sa arvad, et sa võiks olla see inimene, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik ja sinuga võetakse peagi ühendust.

Greebo on vaktsineeritud, kiibitud, kastreeritud ja saanud ka parasiiditõrjet. Koju kaasa võtab ta kingipakikese ProPlanilt, et kohanemine natuke paremini läheks