PÄEVAKÄPP ⟩ Hoolivat kodu otsib imearmas väike Äikseke

PÄEVAKÄPP ⟩ Hoolivat kodu otsib imearmas väike Äikseke
09.01.2022

Imearmas kassitüdruk Äikseke kolis Pesaleidjasse 07.05.2021 ja otsib nüüd endale päriskodu. Äiksekesel on kaunis must-valge kasukas ja jalas valged sokikesed. Äikseke on väga pisikest kasvu, justkui oleks ta alles väikene kassipoeg. Arvatavasti on Äikseke sündinud 2018. aastal, nii et kassitüdrukut ootab elus veel palju ees.

Kassitoas on Äikseke veidi hirmunud ja pidevalt õrnalt stressis - ilmselt tekitavad kassikese varasemad läbielamised talle veel palju ärevust, nii et mõnikord Äikseke piiksub veidi. Kassitüdruk on aga sõbralik ja laseb ennast paitada, samuti leiab ta endas piisavat rahu, et vahepeal mõni mõnus uinak teha. Soovime, et imeline Äikseke saaks endale leida turvalise ja stabiilse päriskodu, kus ennast armastatuna tunda. Kindlasti on Äikseke ükspäev paimaias, nurruv ning eriti tänulik kiisu.

Äikseke on kiibistatud, saanud parasiitide vastase tõrje, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning valmis koheselt oma uude koju kolima!

Kui sooviksid Äiksekesele kodusoojust pakkuda, siis tutvu Pesaleidja lepingutingimustega, seejärel täida loomasoovija ankeet ja sinuga võetakse ühendust.

https://lemmik.postimees.ee/7426031/hoolivat-kodu-otsib-imearmas-vaike-aikseke