PÄEVAKÄPP ⟩ Imeilusate valgete vuntsikestega Keisrinna ootab kannatamatult oma südamesõpra

PÄEVAKÄPP ⟩ Imeilusate valgete vuntsikestega Keisrinna ootab kannatamatult oma südamesõpraKeisrinna
16.03.2021

See imeilus valgete vuntsikestega must-valge kassitüdruk on umbes 2019. aasta maikuus sündinud Keisrinna. Pesaleidja juurde kolis Keisrinna 2020. aasta mais Kose vallast.

 

Keisrinna on meeletult kaunis ja väikese kehaehitusega kassitüdruk, kellele on loodus andnud täiesti imelise mustvalge kasuka, mida uhke Keisrinna tervele maailmale eksponeerib. Samuti on täiesti võimatu mööda vaadata Keisrinna erkrohelistest silmadest, mis lausa helgivad vastu.

Kuna Keisrinna on Pesahoidjas veel vähest aega elanud ning ta varasem kokkupuude inimestega on olnud kas põhimõtteliselt olematu või ääretult halb, siis inimestest ta veel eriti hästi ei arva. Vabatahtlikud mõistavad tema tõrksust ja annavad talle kogu vajaliku aja, et ta saaks oma kaitsekestast vaikselt välja tulema hakata.

Siiski on pisut metsik Keisrinna juba mõne kuuga suure arengu läbi teinud ning laseb ennast vahel isegi paitada! Kui ta Pesahoidjasse saabus ning vaktsiinide kinnitumist ning sterilisiseerimist suures puuris ootas, muutus ta puuris oldud aja jooksul väga paimaiaks ning oskas tähelepanu lausa ise küsida. Küll aga tuli ka temal aeg, et vabapidamistuppa kolida ning seal on kiisupreili natuke kinnisemaks muutunud.

 

See on tegelikult täiesti arusaadav, sest nüüd jagab ta tuba veel saja teise kassiga ning see võib alguses paras ehmatus olla. Siiski näitas aga puurisoldud aeg vabatahtlikele, et Keisrinna on täiesti potentsiaalne süle- ja paikass, kes lihtsalt vajab OMA kodu, kus kogu tähelepanu ei pea jagama veel sadade käpapaaridega. Tüdruk lihtsalt vajab natuke aega, ruumi ja tohutut armastust ning küll ka tema saab lõpuks oma hirmudest lahti.

Oh, kuidas Keisrinna tahab juba oma koju saada. Õnn pidi ju nurga taga olema, kuid millise nurga taga Keisrinna õnn end peidab?

Keisrinna elab suures vabapidamistoas ning sul on võimalik tutvuda temaga läbi veebikaamera. Selleks piilu live-ülekannet kassitoast SIIT.

Kui just sina soovid Keisrinnale teise võimaluse anda, siis tutvu Pesaleidja loovutustingimustega, täida ankeet ja Keisrinna vabatahtlik võtab sinuga ise ühendust!