PÄEVAKÄPP ⟩ Imeline müstiline Verona otsib eluaegset armastust

PÄEVAKÄPP ⟩ Imeline müstiline Verona otsib eluaegset armastust
01.06.2021

Verona on imeilus suurte roheliste silmadega uhke triibulise kasukaga pisikest kasvu tiigrineiu. Ta on iga triibulise kassi austaja unistus – kasukas on nii uhke, et kuigi Verona ei ole eriline esineja, on ta uhke tiigrikasukas tuppa astudes esimese asjana näha.

 

Verona on umbes 5-aastane noor kassike, kelle minevik on sama kirju nagu tema kasukas. Ta sündis ja uitas vanalinna tänavatel, kust ta 2018. aasta augustis kinni püüti ja Paljassaare varjupaika viidi. Kuna keegi talle kodu ei pakkunud, otsustati tema eluteed muuta ja ta viidi Pesaleidjasse, kus kodupakkujate valik on laiem. Kuna Verona ka Pesaleidja varjupaigas kellelegi silma ei jäänud, kolis ta Pesaleidja vabatahtliku juurde koju, et päris kodu ootamine meeldivam oleks.

Iseloomult on Verona sama uhke nagu tema välimuski – tuleb siis lähedale, kui tema seda soovib ja samamoodi astub sammu eemale, kui mäng ega pai talle enam huvi ei paku. Tõeline daam siiski! Seega sobib ta perre, kus hinnatakse tema uhket välimust ja iseloomu ega soovita kohe suurt kaisukassi.

Verona saab läbi teiste kiisudega, eriti sõbralike suurte kiisudega. Pisikesi kiisupoegi ta väga ei armasta, need on tema uhke loomu jaoks liiga pealetükkivad ja segavad tema iluund.

Verona on vaktsineeritud, steriliseeritud, kiibistatud ja saanud parasiiditõrjeid!

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis täida loomasoovija küsimustik ja mine Veronale külla.