PÄEVAKÄPP ⟩ Inimesi pelgav Haiti vajaks hädasti kodu, kus kahejalgsed omaks võtta

PÄEVAKÄPP ⟩ Inimesi pelgav Haiti vajaks hädasti kodu, kus kahejalgsed omaks võtta
17.05.2020

Haiti saabus Pesaleidja kassituppa möödunud oktoobri lõpus Paljassaare varjupaigast. Ta on ilmselt 2019. aasta kevadel sündinud noor poiss, kes inimesi veel väga hästi tundma õppida saanud ei ole.

Seetõttu on Haiti inimeste suhtes veidi skeptiline ning pigem hoiab kahejalgsetega distantsi. Samas julgeme väita, et stabiilsemas keskkonnas, järjepideva sotsialiseerimisega, saaks temast ilmselt mõne kuu või aasta pärast äärmiselt vahva kassike.

See on ka põhjus, miks Haiti vajaks hädasti oma päriskodu, sest varjupaiga keskkonnas ei ole selline igapäevane sotsialiseerimine ning kontaktiloomine täiesti võimalik. Positiivsest poolest on Haiti väga suur teiste kasside sõber. Seetõttu on võiks see kaunis must panter sobida koju, kus on juba ees mõni teine tore kassikene. Selline keskkond aitaks Haitil inimestega veelgi kergemini harjuda.

Kahjuks võid aimata, et ei ole just palju inimesi, kes julgeksid värisevale ning sisisevale kassile kodu pakkuda. Seetõttu on Pesaleidja vabatahtlikud veidi hädas ning vajavad väga abi. Juhul, kui just sina ei julge Haitile päriskodu pakkuda, siis jaga tema lugu ning palu ka enda tuttavatel seda sama teha. Ainult sedasi on meil võimalus leida Haitile väga vajatud päriskodu.

Kui soovid Haitile pakkuda päriskodu, siis vajuta SIIA, tutvu Pesaleidja loomavõtmise tingimustega, täida ankeet ja mine sellele kaunile mustale printsile külla. Haiti võtab enda uude koju kaasa ka kingituse ProPlanilt.