Päevakäpp: intelligentne Rocky on kasside kuldstandard

Päevakäpp: intelligentne Rocky on kasside kuldstandard
17.01.2019

Rocky vastab kõikidele kassidele kehtestatud standarditele — vurrud, saba, nõtkus ja vägev iseloom! Endisest tänavaelust saadud armid näos, tähelepanelikkus, heatahtlikkus ja leplikus on aga lisandid, mis on oma kombinatsioonides iseloomulikud aga vaid Rockyle.

Võib tõesti öelda, et iseloomu antud loomal jagub — olgu selleks näiteks häälekalt suhtlemine kui koju saabud, sinu kaisus nurrumine kui võimalus tekib ning igal võimalusel oma tänulikkuse näitamine — need on Rocky puhul ainult jäämäe tipp. 

Lisaks eeltoodule on tegu ka väga intelligentse olendiga. Kui öelda, et laua peale hüppamine on keelatud, ta seda reeglit ka 90 protsendi ulatuses järgib. Kui näidata, millist kohta võib kraapida ja millisest eemale hoida, siis võib samuti eeltoodud protsendile panuseid panna. Igal juhul on huvitav ja tundub, et Rocky saab aru, millest räägivad inimesed ning kuidas vastavalt reeglitele ja kompromissidele elada mugavas koosluses.

Rocky on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ja saanud parasiitide vastast tõrjet — kassipoiss on igati valmis koju minema. Koju kaasa võtab ta ka kingipakikese Royal Caninilt! Praegu ootab ta kodu hoiukodus Tallinnas. Kui soovid Rockyga lähemalt tuvust teha ja avastada tema iseloomu erinevaid tahke, siis täida Pesaleidja kiisuvõtja küsimustik ja vabatahtlikud võtavad sinuga peagi ühendust.