Päevakäpp: kassipoja mõõtu Biatat on seni saatnud vaid ebaõnn

Päevakäpp: kassipoja mõõtu Biatat on seni saatnud vaid ebaõnn
26.07.2019

Biata on kassipoja mõõtu, kuid imeliselt suure südamega loomake. Ometi ei ole tema kolm aastat kestnud koduotsingud edukad olnud.

Tõsi, Biata on varem päriskoju jõudnud, kuid kahjuks toodi ta pärast mõnda nädalat varjupaika tagasi. Tegemist on loomakesega, kes ei kannata stressi. Seetõttu tuleb talle väga palju aega anda ning temaga kannatlikult ümber käia. Praegusel hetkel elab Biata hoiukodus, kus Pesaleidja vabatahtlikud on lõpuks näinud tema tõelist iseloomu. 

Kuigi Biata tundub esmakohtumisel arglik, siis hoiukodus on kassike väga julgeks muutunud. Ta laseb nüüdseks vabalt pai teha, on seltsiv ja käib jalgu hõõrumas nii toidu panemise ajal kui ka igal hommikul vannitoas kui hoiuinimene hambaid peseb. Teiste kassidega tahab Biata väga suhelda ning otsib omasuguste lähedust. Seetõttu sobiks ta ideaalselt seltsiliseks mõnele kodusele nurrujale. Muidu on Biata iseseisev ning ei vaja pidevat tähelepanu.

Täida Biata nimel ankeet SIIN, et hoiukodu saaks sinuga ühendust võtta ning Biata edusammudest täpsemalt rääkida. Biata on oma kodu oodanud juba kolm aastat — palun aita sellel imearmsal loomakesel oma pesa leida. Ta on selleks igati valmis kuna on kiibistatud, steriliseeritud ja saanud regulaarselt parasiitidevastast tõrjet. Biata saab uude koju kaasa kinkekoti Pro Plani poolt.