Päevakäpp: kauni välimusega Nacho loodab jõuludeks pärispere saada

Päevakäpp: kauni välimusega Nacho loodab jõuludeks pärispere saada
25.11.2019

Milline siidpehme kohev punakasukas ja kahar saba nagu leek! Juurde veel tihedad vurrud, ümmargused rohesilmad ja roosa ninake... Igati ihaldusväärne poisskass!

Vähem kui pooleaastane Nacho on pärit Koselt, kust ta kolis Pesaleidjasse koos oma venna Tacoga. Muidu identse, aga halli kasukaga Tacol oli leidmisel käpp vigane ning hetkel on kassipoiss veterinaari juures operatsioonist taastumas. Nõnda on kaunis Nacho nüüd väikest tuba jagamas umbes 50 teise kassipoisiga. Seltskond on kirju ja suur, aga ometi tunneb kaunis poisskass end väga üksikult ja väga hirmunult.

Hirmsad tunduvad ka inimesed, kellega Nachol ilmselt varasemat kokkupuudet pole olnud. Pesaleidja vabatahtlikud üritavad teda ikka meelitada ja mängima kutsuda, aga ega selline kass nagu Nacho pole nii lihtsasti kättesaadav. Tema usaldus ja armastus tuleb võita! Selleni viib aga järjekindel ja individuaalne suhtlus.

Kui sooviksid kauni Nachoga lähemalt tutvuda, siis mine talle Pesaleidjasse külla! Kõigepealt aga tutvu kassivõtmise tingimustega ning täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel.

Nacho on kastreeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ning saab regulaarselt ussirohtu. Kassipoisiga tuleb päriskoju kaasa ka kinkekott ProPlanilt!