Päevakäpp: kaunil Nenetil on omapärane iseloom

Päevakäpp: kaunil Nenetil on omapärane iseloom
14.09.2019

Neneti kohta ütleks võõras,  et ta on arg ja ei tee mitte midagi peale nurgas istumise. Juba tuttavam inimene teab, et kui olla kannatlik, siis tuleb Nenet ise sinu juurde. Ja Neneti hoiuperenaine teab, et kui saaks, siis ta ainult kaisus vedelekski. Ja jookseks ja mängiks ka, kui mahti on.

Ta on selline huvitav, sest tema elu algas tänaval, kus ta oli haavatud, nälginud ja ilmselgelt mitte kõige paremini koheldud. Kui ta esialgu hoiukoju sai, läks tema «kodustamiseks» vast pool aastat küll. Sellest võib järeldada, et tal pole olnud teiste olenditega kõige paremad suhted. Aga Nenet harjus ja nüüd on juba kõige suurem töö tehtud.

Nenet ei ole suuresti teiste kasside sõber, vähemalt siiamaani pole ta endale kassisõpra leidnud. Selle eest koerte vastu ei tundu tal midagi olevat ja inimestega harjub ta kohe kindlasti. Selline kiisuprintsess, kogenud kui tahes, tahab ka ikkagi oma päris kodu.

Nenet võiks leida ühe väga kassisõbraliku pere, kes viitsiks temaga tegeleda. Ta on tegelikult ju täitsa tavaline kass ja ühel täitsa tavalisel kassil võiks ju olla üks täitsa tavaline ja turvaline kodu.

Kui oled Nenetist huvitatud, siis palun loe läbi Pesaleidja loovutustingimused ning täida üks väike küsimustik. Sinuga võetakse kindlasti ühendust ja saad ka kõigile lisaküsimustele vastused.

Nenet on emane, umbes kolmeaastane, kiibitud, steriliseeritud, vaktsineeritud ning asub hetkel hoiukodus Elvas.