PÄEVAKÄPP ⟩ Kehvadest tingimustest päästetud Nukitsamees igatseb oma koju!

PÄEVAKÄPP ⟩ Kehvadest tingimustest päästetud Nukitsamees igatseb oma koju!
16.11.2021

Nukitsamees on armas kiisupoiss, kes jõudis Pesaleidjasse tänavu 21. septembril Raplast. Kassike elas seal ca 20 teise kiisuga ühe memmekese juures kehvades tingimustes pisikeses magamistoas.

Tänaseks on Nukitsamees Pesaleidja soojas kassitoas, kuid endise kodukassina on keskkonnavahetus tema jaoks stressirohke - kiisupoisil on tekkinud nohu ja tema silmad vesistavad. Stressist ja külmetusest aitaks üle saada kiirelt oma kodu leidmine, kus saaks rahulikult kodukassi kombel armastava perekonna seltsis end hästi tunda.

Kelmika valge vuntsiga Nukitsamees on tõeline armastust täis kiisupall – kui teda juba paitama hakata, näitab ta südamest oma tänu välja, hõõrudes oma pead nii riiulite kui inimese vastu. Nukitsamees jalutab kassitoas ringi ja mängib hea meelega mänguasjadega. Oh kui palju potentsiaali oleks Nukitsamehel oma kodus saada tõeliseks mänguhimuliseks kaisukassiks!

Kassipoisi täpne vanus on teadmata, ent eeldatavasti on tegemist umbes paariaastase kassikesega. Ta on saanud parasiitide vastase tõrje, kastreeritud, kiibitud ja vaktsineeritud ning valmis minema oma koju. Kui tundsid Nukitsamehes ära oma neljajalgse südamesõbra, täida Pesaleidja loomasoovija küsimustik ja tutvu tingimustega. Seejärel võetakse sinuga esimesel võimalusel ühendust!