PÄEVAKÄPP ⟩ Kodu otsib imearmas kaisukiisu Nemo

PÄEVAKÄPP ⟩ Kodu otsib imearmas kaisukiisu Nemohttps://lemmik.postimees.ee/7375963/kodu-otsib-imearmas-kaisukiisu-nemo
02.11.2021

Nemo on kõige uudishimulikum ja armsam kaaslane keda endale tahta. Ehk on just sinu diivanilt üks nurrumootor puudu?

Hommikut alustab Nemo väikeste jooksuharjutustega ning tüdinedes tuleb ja ronib kaissu puhkama. Lõunaks sobib hästi uinak soojas süles ning veidi keset tuba peesitamist. Õhtuks on juba suur mängutuju ja tuleb üles otsida kõik nöörid ja hiired ning olla valmis eepilisteks lahinguteks.

Nemo tahab väga seltsi, otsides pidevalt rohkem armastust. Lisaks on ta ka suurepärane kommunikeerija. Oma suure iseloomu ja ilmselge karisma vastu tahab ta sinult ainult palju pikki paisid ning seiklusrikast elu. 

Nemo on nüüd hoiukodust valmis ümber kolima oma päris isiklikku koju, kus on päris oma isiklikud inimesed, kellega koos aega veeta. Ainus asi, millega Nemo tulevane kodu peab arvestama, on see, et Nemo on FIV+, seega tema immuunsus on veidi nõrgem kui keskmisel kassil. Seetõttu vajab Nemo stabiilset ja armastavat kodu, kus ideaalis ei oleks ühtegi teist kassi. Rohkem elust FIV+ kassiga saab lugeda SIIT ja SIIT.

Kui just sina oled valmis pakkuma Nemole päriskodu, siis tutvu Pesaleidja loovutustingimustega ning täida ära küsimustik.