PÄEVAKÄPP ⟩ Kodu otsib pisike triibik Kerstin

PÄEVAKÄPP ⟩ Kodu otsib pisike triibik KerstinArtikkel: lemmik.postimees.ee
24.09.2021

2017. aasta kevadel sündinud Kerstin kolis kassituppa selle aasta maikuus Viljandist.

 

Kuigi pisike Kerstin on tegelikult täiskasvanud kass, on ta endiselt pea kassipojamõõtu! Kerstini tunneb kassitoas ruttu ära, sest ta on teistest kiisudest palju pisem. Kuigi ta on umbes nelja aastane, siis välimuse järgi võiks teda veelgi nooremaks pidada – miks Kerstin teistest pisem on, ei ole kindel, aga mingit muret see talle ei valmista ning iseloomu on tal see-eest küllaga!

Kerstinile meeldib kassitoas teha tavalisi kassiasju – ta põõnab, jalutab ringi, mängib ning sööb hea meelega maiuseid. Kerstin on väga sõbralik ning on aja jooksul muutunud aina julgemaks – ta laseb paitada ning istub isegi süles. Muidugi tuleb tal veel julgust juurde koguda, kuid esimesed sammud on igal juhul tehtud. Nüüd tuleb pisikesel triibikul lihtsalt leida see keegi, kelle süles istuda ning kellelt paisid nuruda!

Kerstin on valmis kohe käpad kodu poole seadma, tal on olemas kiip, saanud parasiidivastase tõrje ning samuti on ta vaktsineeritud ning steriliseeritud.

Kui sinu kodust on puudu üks pisike triibik, siis palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega ning täida loomasoovija ankeet