PÄEVAKÄPP ⟩ Kunagine kodukass Ingel palub uut võimalust

PÄEVAKÄPP ⟩ Kunagine kodukass Ingel palub uut võimalust
19.10.2021

Armas kassitar Ingel kolis Pesaleidjasse Narva Neli Käppa MTÜ kaudu selle aasta aprillis. Ingel leiti kiibistatuna, kuid kahjuks oli see registreerimata. Samuti oli kiisu kohe väga sõbralik, mistõttu arvatakse, et ta on endine kodukass.

Kahjuks talle kui endisele kodukassile mõjus Pesaleidja vabapidamistuba väga stressirohkelt. Kui Ingel Pesaleidjasse saabus, sai teda ilusti sülle võtta – ta nautis kaisutamist ja paisid, kuid kassitoas muutus ta inimese lähenemisel susisejaks ja võis ka käpaga vehkida.

Nüüd on kiisu mõnda aega hoiukodus ja toimunud on suured muudatused. Ta on muutunud taas usaldavaks, paimaiaks ja inimese lähedust armastavaks. Esimestel päevadel tekkisid tal väikesed konfliktid hoiukodu teiste asukatega, kuna Ingel tundis end samuti täieõigusliku pereliikmena ja soovis kohe parimaid pesasid ning talle sobival ajal hellitusi.

Paraku vanemad olijad sellega nõus polnud ning ette tuli mõtlematut ütlemist ja ka kergeid käpalööke. Ingel on veel veidi ettevaatlik ja kätt tema silitamiseks tuleb aeglaselt sirutada – et kass jõuaks olukorraga harjuda ja algul sõrmed üle nuusutada.

See kiisu on olnud kindlalt kodukass ja on kurb, et ta üldse tänavale sattus. Ta viskas juba teisel päeval müraki selili ja laskis oma kõhtu õrnalt sügada – no ja need tema esikäpad, mis nurrumise saatel õhku sõtkuvad – need on lihtsalt nii nunnult naljakad...

Tihti nühib ta end vastu jalgu ja puksib inimeselt peaga paisid välja, kui temaga piisavalt ei tegeleta. Ingel on mänguhimuline ja ajab huviga nööri otsas olevaid sulgi taga. Ta sobiks esialgu ainsaks kassiks, kuna tema mängima kutsumise meetodid mõjuvad teistele kassidele ehmatavalt.

Kassiproual on lumivalge siidine kasukas, mis ootab paisid! Inglil pole ühtegi hammast, mille tõttu on ta vanust raske määrata, kuid usutase, et ta on kas keskealine kui mitte seenior.

Kui oled oma isiklikust Inglist huvitatud, siis tutvu loomavõtja tingimustega ja täida ankeet, seejärel võetakse Sinuga varsti ühendust.