Päevakäpp: kuningas Ace otsib kodu, mida valitseda

Päevakäpp: kuningas Ace otsib kodu, mida valitseda
04.06.2019

Ace on nooruke, kaheaastane kass Jõelähtme kassikolooniast. Ta on suur, imekauni halli kasukaga ning roheliste silmadega kass, kes tundub ükskõikne, kuid tegelikkuses on asi sellest kaugel. 

Ace on sisemiselt paimaias kassike, kes pole leidnud seda õiget inimest, kellele näidata oma armastust, mida ta aastaid peitnud on. Varasemalt inimestest eemale hoidev kartlik kassihärra on hiljuti hakanud näitama huvi hoolitseva inimese käe vastu. See algas väikeste paidega käpakestel ning on edasi arenenud mõnusatele sügamistele kõrva taga, kurgu all või mujal pea läheduses. Vahest on kohe nii hea, et pööraks või selili!

Pesaleidja vabatahtlikud ei tea Ace'i minevikust palju, kuid on kindlad, et tema hirm kahejalgsete vastu pole põhjendamatu. Ta sobiks kenasti kokku teiste kassidega, olles näidanud kassitoas teiste vastu ainult armastust. Anna talle võimalus päris oma kodu leidmiseks!

Ace on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibistatud ning saanud ka parasiitide vastase tõrje. Kui soovid tõestada Ace'ile, et inimesed pole halvad, täida Pesaleidja kassivõtja küsimustik ja Ace'i vabatahtlik võtab sinuga ühendust. Ace võtab koju minnes külakostiks kaasa ka kinkekoti Pro Planilt.