Päevakäpp: lummavalt kaunis Mini-Maria on inimeste seas ebapopulaarne

Päevakäpp: lummavalt kaunis Mini-Maria on inimeste seas ebapopulaarne
22.07.2019

Mini-Maria on pikakarvaline kolmevärviline kassike, kes vaatamata oma pikale karvast on tegelikult suhteliselt väikest kasvu loom. Mini-Maria kolis Pesaleidja kassituppa Paljassaare varjupaigast, kus oli ta juba üle aasta seda õiget inimest oodanud.

Kuigi Mini-Maria on ääretult kauni kasukaga ning võiks arvata, et seetõttu on tal palju soovijaid, siis tegelikult on lugu vastupidine. Kuna Mini-Maria ei ole väga sotsiaalne, on ta pidanud oma aega pikalt ootama. Inimesed, kes tulevad suure hooga seda kaunist kassi vaatama loobuvad mõttest ruttu, kui nad saavad aru, et Mariaga tuleb kaasa ka vajadus teda sotsialiseerida.

Mini-Marial ei ole ilmselt tänavaelus inimestega eriti hästi läinud. Seetõttu on ta veidi pelglik ning ei julge inimesi enda lähedale lubada. Samas suure armastuse, kannatuse ning püsivusega Mini-Mariaga tegeledes saab ka ilmselt temast ühel hetkel üks inimestega leppiv loom. Selleks on tarvis aga tõeliselt tubli ning kannatlikku inimest, kes mõistab, et kassi sotsialiseerimine võib võtta mõnest kuust kuni mitme aastani aega, kuid ühel hetkel, kui see ära tasub, on hea tunda tõelist rahulolu.

Seega kui sina võiksid olla Mini-Maria jaoks see tõeliselt õige inimene, siis täida ära Pesaleidja kassivõtja küsimustik ja anna Mini-Mariale võimalus oma päriskodu saada! Mini-Mariaga koos tuleb uue omanikuga kaasa ka kinkekott Purina poolt.