Päevakäpp: marakratid Semu ja Nuuskur tahavad enne kevadist beebibuumi kodu leida

Päevakäpp: marakratid Semu ja Nuuskur tahavad enne kevadist beebibuumi kodu leida
23.04.2019

Kassiplika Semu ja tema sõbrake Nuuskur on umbes kahekuused kassipojad, kes sündisid mahajäetud maja varemetes. Sealt leidis nad Pesaleidja vabatahtlik, kes toimetas kassikesed enda juurde hoiukoju.

Nagu nimigi ütleb, on Semu sõbralik, paimaias, pehme ja soe nurrumootor. Semu on väga mänguhimuline. Esimesel päeval vajas harjumist, aga teisel päeval juba uudistas ringi ja lasi pai teha. Lõpuks lõi isegi nurru ja tunneb ennast tänaseks juba väga koduselt. Sööb isukalt ja oskab ka ideaalselt liivakasti kasutada.

Nuuskur oli alguses natukene arglikum, aga vaikselt kohaneb ka tema, nautides paikätt, nühkides end vastu inimest ning väga meeldib talle mängida nagu igale teisele kassipojale. Ka tema teab hästi kus ja mille jaoks on liivakast mõeldud. Hetkel saab ta ka kerge silmapõletiku vastu silmatilkasid, aga üsna varsti on tema mõlemad silmad ilusad ja terved.  

Kassid sobivad hästi perre, kus on ees ootamas kass(id) ja laps(ed). Nad on saanud parasiiditõrje ning peagi ka kiibitud. Kui soovid nendega lähemalt tutvuda ja ideaalis kodutu pakkuda, täida ära Pesaleidja kassivõtja ankeet ning hoiukodu võtab sinuga peagi ühendust. Kassipojad asuvad hoiukodus Kiviõlis.