Päevakäpp: mõmmikkass Aadu peab esimesel võimalusel päriskodu leidma

Päevakäpp: mõmmikkass Aadu peab esimesel võimalusel päriskodu leidma
04.11.2019

Tõeliselt mõnus mõmmikupoiss Aadu otsib kodu, kus ta ei pea jagama paisid ja armastust teiste kassidega. 

Aadu usaldab inimest hoolimata oma keerulisest minevikust, kuid ta on ka väga õrna hingega kassike. Aadu otsib kodu, kus talle jaguks palju aega ja ta saaks olla ööd ja päevad inimese lähedal. Ta armastab pikki paisid, kõhu alt sügamist ja inimese lähedal magamist.

Aadu keerab oma karismaga inimesi ümber oma käpakese ja laseb endasse lihtsalt armuda. Samuti oskab ta kasutada kratsipuud ja saab aru keeldudest. Kui ta parasjagu ei maga, siis ta mängib rõõmuga sulepulgaga, laseritäpiga või ajab taga oma saba. Kui sul on aga probleeme hommikul ärkamisega, on Aadu ideaalne kaaslane, sest hommikused paid ei saa lasta end oodata ja ta nõuab oma tähelepanu.

Aadul on diagnoositud diabeet, kuid juba pikka aega ei ole ta pidanud insuliinisüste saama. Seega vajab tema tervis igaks-juhuks jälgimist, et vajadusel kiiresti reageerida. Praegu on Aadu tervis täiesti korras, kassihärra vajab vaid aktiivset mängimist ja dieeti, et kergest ülekaalust lahti saada. Aadu on ka kastreeritud ja kiibistatud.

Kui sinu kodus on ruumi ühele toredale sõbralikule kassihärrale, siis Aadu ootab oma päriskodu! Kui sina see kodupakkuja olla sooviks, täida ankeet SIIN ja Pesaleidja vabatahtlikud võtavad sinuga peagi ühendust!