PÄEVAKÄPP ⟩ Neli aastat päris oma kodu otsinud Adele ooteaeg näib lõputu

PÄEVAKÄPP ⟩ Neli aastat päris oma kodu otsinud Adele ooteaeg näib lõputuArtikkel: lemmik.postimees.ee
09.08.2021

Peaaegu 4 aastat kodu oodanud Adele on iseseisev kassitüdruk, kes hetkel elab Pesaleidja hoiukodus, kuid ootab väga inimest, kes saaks talle viimaks pakkuda päriskodu.

 

Hoiukodus olles on Adele läbi teinud suure muutuse – pesasügavustes peitvast kassist on saanud tõeline mänguhiirte kütt. Adele ei ole valiv, ta võib mängida nii kommipaberiga kui ka väikese palliga, peaasi, et oleks lõbus. Sellest lõbusam on ainult siis, kui hoiukodus elav kass mänguga kaasa tuleb – teised kassid on maailma parimad mängukaaslased! Ka toidu suhtes ei ole ta pretensioonikas, oluline on vaid see, et jaguks energiat müramiseks.

Kassitüdruku jaoks on küll inimesed natuke hirmuäratavad, kuid kindlasti saab ta ka sellest hirmust varsti üle. Juba on hoiukodu inimesed talle mõned korrad pai saanud teha. Pärast seda peab Adele küll kiiresti-kiiresti ära jooksma, ent mitte iialgi ei saa Adele kurjaks. Teine Adele murekoht on tema hambad, ta vajaks omale inimest, kes lubaks temaga igal aastal hambaarsti juures kontrollis käia.

Adele on 2016. aastal sündinud kassitüdruk, kes kolis Tallinnasse Jõelähtmelt. Ta on väikest kasvu ja mõnusalt triibulise kasukaga. Oma loomult on ta isepäine, mänguline ja natuke arg. Inimestega harjumiseks on tal veidi aega vaja. Adele otsib armastavat inimest, kellele olla tõeliselt vahva sõber.

Adele on kiibistatud, steriliseeritud, vaktsineeritud ning saanud parasiitide vastase tõrje. Kui soovid Adelele kodu pakkuda, siis tutvu loovutustingimustega ning täida ära loomasoovija küsimustik.