Päevakäpp: nooruke Rafal kaotas nii kodu kui ka perenaise

Päevakäpp: nooruke Rafal kaotas nii kodu kui ka perenaise
15.07.2019

Rafal on nooruke, vaid aastane kassipoiss, kuid juba selle lühikese aja jooksul on ta kaotanud oma kodu kui ka perenaise. Rafalil on kaks venda, mõlemad on kolinud kas päris- või hoiukoju. Seega istub Rafal kassitoas üsna nukralt üksinda ja ei julge söögikausi juures teistega võistelda.

Rafal on olnud Pesaleidja juures pea pool aastat, kuid must-valge poiss kellelegi silma ei jää. Rafal ei ole väga julge ja pigem peidab end taamale vaatlema. Iseloomult ei ole kassipoiss aga kuri, lihtsalt häbelik ja täis ebakindlust, sest pole siiani saanud tunda kindlat paikätt, mida usaldada.

Rafalit kaunistavad imeilusad valged vuntsid ning pikad vurrud, välimuselt on ta nagu tõeline Don Juan! Rafali vabatahtlik usub, et arglikus poisis on tegelikult peidus õrn sülekass, kel vaja vaid turvalist keskkonda, et siis lõpuks särada! Rafal on vaktsineeritud, kiibistatud, saanud parasiidivastase tõrje ja kastreeritud.

Kui soovid Rafalile kodu pakkuda, palun täida kiisusoovija ankeet ja Pesaleidja võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust! Koos kiisuga tuleb koju ka Pro Plani kinkekott.