Päevakäpp: õekesed Happy ja Honey teavad, et koos on alati parem

Päevakäpp: õekesed Happy ja Honey teavad, et koos on alati parem
15.02.2019

Imearmsad kolmeaastased rohesilmsed kilpkonnakasukaga kassiplikad Happy ja Honey otsivad päris enda kodu, kuhu nad saaks koos kolida. Honey on oma õekesest arglikum ja seetõttu sobiks talle ideaalselt koos Happyga kolimisprotsess ette võtta, sest koos on ju nii palju julgem.

Pisikest kasvu iludused kolisid Pesaleidja pealinna hoiukoju Viljandist, on nüüd kenasti saanud isikilikud kiibid, parasiiditõrjed, on steriliseeritud ja on nüüd valmis päris oma kodudesse edasi liikuma. Kuigi värvilised printsessid sülle veel ei tule ja eelistavad kahejalgseid veidike eemalt piiluda, on nende uhket kasukat ja lahedat sõbrustamist distantsilt vahva jälgida.

Happy püüti koos oma õe Honey-ga ning preilid saavad nii omavahel kui ka hoiukodu teiste kassidega suurepäraselt läbi. Mõlemad õekesed kasutavad eeskujulikult liivakasti ja kuna nad ei ole enam pisikesed kiisupojad, ei tee nad enam suuri pahandusi. 

Kui soovid oma perre selliseid kauneid kiisuplikasid, siis täida Pesaleidja ankeet ja Happy ning Honey hoiukodu saab kohtumise kokku leppida. Kiisudega tuleb uude koju kaasa ka Pro Plani kinkekott.