PÄEVAKÄPP ⟩ Oma inimest otsib arglik nunnupall Miina

PÄEVAKÄPP ⟩ Oma inimest otsib arglik nunnupall Miina
01.10.2021

Imeilusa valge kasukaga pisike Miina vajab kedagi kannatlikku, kes õpetaks teda inimesi usaldama.

Miinale meeldib istuda inimesest ohutus kauguses ja vaikselt jälgida, aga lähemale tulles jookseb ta peitu. Ta ei tule ise pai ega süüa küsima, ei poe sülle nurruma ega kõnni sul toas järgi. Vähemalt mitte veel. Ta lihtsalt ei oska teistmoodi hetkel.

Aga Miina tahaks väga õppida inimest usaldama. Kui hoiukodu inimene tema söögikausi kõrvale maha istub ja teda kutsub, siis väga pelglikult ja siksakitades tuleb Miina oma nurgast välja. Ta hõõrub oma pead vastu lauajalga justkui näitamaks, et talle võib nüüd pai teha. Ja kui inimene siis oma käe välja sirutab ja Miinat lõua alt sügama hakkab, unustab Miina, et inimene on hirmus ja hakkab nurruma. Siis võib teda paitada ja sügada lõpmatuseni.

Veel meeldib Miinale teeselda, et talle ei meeldi mängida. Aga kui keegi ei näe, siis ajab ta palle taga küll. Öösel tuleb ta isegi salaja inimese voodi kõrvale vaibale magama.

Miina läheb päev-päevalt julgemaks ja sellist imelist muutust häbelikust kiisust süllepugejaks on vabatahtlike sõnul nii tänuväärne kogeda. Kui sa tunned, et selline arglik aga paimaias nunnupallike võiks sobida kokku sinu soovidega, ootab Miina sind külla oma hoiukodusse Tallinnas.

Kui tunned, et Miina on just sinu kass, siis palun tutvu Pesaleidja lepingutingimustega ning täida loomasoovija ankeet.

Sinuga võetakse ühendust esimesel võimalusel!