Päevakäpp: Peeter ning Frederik tahavad kitsukesest puurist pääseda

Päevakäpp: Peeter ning Frederik tahavad kitsukesest puurist pääseda
24.05.2019

Kassipoisid Peeter ja Frederik peavad aega veetma puurides, sest elu saja teise kassiga Pesaleidja kassitoas põhjustab neile stressi. See omakorda toob kaasa tervisemured, mille paranemine saab alata vaid rahus ja vaikuses.

Peeter on väga sõbralik ja muhe kassipoiss kelle silm vajab tõenäoliselt terve elu ravi. Ta kaalub küll pea seitse kilo ja süles on teda väga raske hoida, aga sülesolekut armastab ta tõeliselt palju. Frederik on aga natuke arglik ja skeptiline kiisuke, talle meeldib väga pai, aga ta ei usalda veel inimest täielikult ja on tagasihoidlik. Kuna stress on Frederiku organismi nõrgestanud, on tal keelel haavandid ja igemed punetavad veidi.

Seetõttu otsib Pesaleidja kassidele hoiukodusid, et nad saaks alustada teekonda paremuse poole. Hoiukodult oodatakse kiisudele Pesaleidja varjupaika järgi tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning uute kodudega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal. Kõik ravimid mida kassid vajad, tulevad nendega kaasa.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole üldsegi vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab ka teistega kogemusi vahetada ja kampa lüüa saavad ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka (ravi)toit. Kui tahad ühele kassidest hoiukodu pakkuda, tutvu infoga ja täida ankeet SIIN.