Päevakäpp: Pippil on ääretult suur eluisu

Päevakäpp: Pippil on ääretult suur eluisu
05.01.2019

Kui nüüd kõik algusest peale ausalt ära rääkida, siis Pippi on üks eriline kass. Kaks aastat tagasi sündis ta hulkurkassi pojana ja mingil kurjal põhjusel uroloogilise väärarenguga. Vaatamata sellele otsustas Pippi, et tahab elada ja suureks kasvada. Kuidas ta oma elukese esimestel nädalatel ellu jäi, me teada ei saagi. 

Pippi smuugeldas ennast hoolivate inimeste juurde ja sai priipileti sõiduks Pesaleidjasse. Ta teadis väga hästi, et ainult nii saab ta abi. Alguses ei saanud keegi aru, miks Pippi tihti nutab. Siis selgus, et tal on väärareng ja suured valud. Heade inimeste annetuste abiga sai Pippi arsti juurde ja talle tehti väga keeruline operatsioon.

Iseloomult on Pippi täpselt oma kauni kasuka vääriline. Kirju-mirju, kuldsete laikudega. Ja nime vääriliselt on Pippi väike väänik, nutikas ja julge. Vahetevahel loeb ta vist väiksese vääniku luuletust - mis mõtet on suureks kasvada, palju nunnum on jääda kassipoja mõõtu. Pippi oleks juba ammu kodu leidnud, kuid ta ei kontrolli alati oma põit ja teeb tuppa loigukesi. Ta lihtsalt ei taha iga kord oma kasti üles otsida. Valude korral on kindlasti kast «süüdi».

Ideaaalis võiks ta elada maakodus, kus saab kenasti õues käia ja soojas ruumis magada. Kuna ta on õrnakene, siis vajab ta kindlasti iga päev ka inimese lähedust ja paisid. Pippi on suurepärane hiirepüüdja ja kõige ilusamad ja suuremad toob ta oma armsale inimesele. Päris pimedas Pippi aga kardab, siis ei taha ta õue minnagi. Lastega ja teiste loomadega saab Pippi hästi läbi.

Pesaleidjal on suur palve. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes saaks Pippile kodu pakkuda ja teda hoida ning armastada? Pippi otsustas elada ja väärib võimalust koduelu tunda saada. Kiisupreili on steriliseeritud, vaktsineeritud ja saanud ussirohtu. Kaasa võtab Pippi Royal Canini kinkepaki. Kui sa sooviksid imevapra Pippiga tutvuda, täida Pesaleidja kiisuvõtja küsimustik ja sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust!