Päevakäpp: pisike Kion otsib pühendunud nunnutajat

Päevakäpp: pisike Kion otsib pühendunud nunnutajat
26.08.2019

Saage tuttavaks kõigest kolm kuud noore Kioniga. Vaatamata sellele, et kassike on alles nii noor, on tal äärmiselt suur enesekaitseinstinkt.

Ilmselt tuleneb see puhtalt sellest, et ta on sündinud Tallinnas ühe laohoone platsil ning on seetõttu pidanud üritama ennast igal võimalusel kaitsta. Kuna Kion on niivõrd noor, siis õnneks nii pisikesena kogetud mälestused kipuvad väga kergesti suure hoole ja armastusega ununema.

Kuna Pesaleidja kassitoas on aga hetkel üle mõistuse suur arv kasse, siis ei ole võimalik igale kassikesele anda igapäevaselt nii suurt armastust, kui nad päriskodus saada võiks. Seetõttu otsibki Kion äärmiselt kiiresti päriskodu. Kohta, kus oleks hea kasvada ning jätta vanad mälestused tänavaelust selja taha. Uus pere peaks lubama Kioni kuni tema elu lõpuni südamest armastada. Muidugi oleks tema ideaalses kodus lisaks temale veel vähemalt üks kass, kuid see ei ole uuele kodule peamiseks eelduseks.

Kui just sina soovid Kioni tingimusteta armastav inimene olla, siis vajuta SIIA, tutvu Pesaleidja loovutustingimustega, täida ära küsimustik ja mine Kionile külla. Kion võtab koju kolides kaasa ka pisikese kinkekoti ProPlanilt!