PÄEVAKÄPP ⟩ Pojad kaotanud Kadri tahaks hellust ja soojust jagada inimestega

PÄEVAKÄPP ⟩ Pojad kaotanud Kadri tahaks hellust ja soojust jagada inimestega
19.05.2020

Kadri on armas tagasihoidliku olemisega hästi sõbralik kiisuke, kes püüti aprillikuus heade inimeste abiga lõpptiinena Sillamäe suvilarajoonist. Kadri armastab ka täiesti võõrastele inimestele sülle ronida ja seal lihtsalt nurrudes magama jääda. 

Kadri ei ole noor kassipoeg, pahandusi tema teha ei armasta. Küll aga armastab ta vaikseid peasilitusi ja hästi pikalt mõnusasti diivanil peesitada. Kadri sobib perre, kus hinnatakse rahuliku loomuga seltsivat kiisukest.

Kadri minevikust teame me vähe, aga tema Pesaleidjas veedetud aeg on juba piisavalt sündmusterohke. Võime üksmeelselt nõustuda, et selle armsa looma lugu peab nüüd hästi lõppema.

Kõigepealt toodi Kadri koos teiste Sillamäelt püütud tiinete kiisukestega Pesaleidja varjupaika, kus ta sai esmased parasiiditõrjed ning kolis vabatahtliku juurde hoiule. Kahjuks ei kulgenud poegimine nii nagu peaks ja vabatahtlik kiirustas Kadriga kiiresti kliinikusse, kus teostati keisrilõige, sest kiisupoeg oli sünniteedes risti. Peale operatsiooni kaks pojakest surid ning kolmas pidi kolima asendusema juurde. Kadri lahkus kliinikust ilma oma poegadeta.

Tänaseks on Pesaleidja vabatahtlikud Kadri füüsilised ja hingelised haavad terveks ravinud ja ainus, mis nad saavad tema heaks veel teha, on talle armastav kodu leida. Selline, kus ta saab oma kassielu lõpuni tunda armastust ja mitte kunagi enam tunda nälga, külma ega üksindust.

Kadri on saanud vajalikud parasiiditõrjed, ta on kiibistatud ja steriliseeritud. Kui soovid teda oma kiisuks, siis loe palun läbi Pesaleidja loomavõtja tingimused, täida ära loomasoovija ankeet ja sinuga võetakse varsti ühendust. Et kassivõtmine oleks muretum, tuleb Pesaleidjast adopteeritud loomaga kaasa ka Pro Plani kinkekott.