Päevakäpp: puuris elama sunnitud Mason vajab hädasti hoiukodu

Päevakäpp: puuris elama sunnitud Mason vajab hädasti hoiukodu
03.05.2019

Mason veetis varem aega Pesaleidja suures kassitoas nagu teisedki, kuid teda hakkas kimbutama nohu. Peagi sai selgeks, et Mason peab terve elu saama maksa toetamiseks eritoitu. Seetõttu ei olnud elu suures kassitoas enam võimalik ja ta veedab juba kuid aega puuris, kus liikumine on piiratud.

Puurielu on ainus võimalus, kuidas vabatahtlikud saavad veenduda, et Mason saab ainult tervist toetavat toitu. See ei ole aga ühelegi kassile sobilik elu. Stressist nii lahti ei saa ja samuti on nohu jälle tagasi. Mason VAJAB kasvõi hoiukodu. Tule Masonile appi! Paku talle kodu, kus ta saab vabalt ringi liikuda ja rahus elada.

Kui oled mõlgutanud mõtteid võtta kass ja soovid rahulikku ja tasast seltsilist, keda saaksid alati paitada, siis väärikas härra Mason ootab sind. Mason on väga sõbralik kass, kes on oma elatud aastate jooksul palju näinud ja tahab nüüd ülejäänud elu rahulikult võtta. 

Mason on umbes kaheksa-aastane ja soovib peale pikki vabas looduses veedetud seiklusaastaid kusagil soojas enda eest hoolitseda lasta ja elu nautida. Selleks näitab ta inimeste suhtes üles sõbralikkust ja tänu. Härra naudib eelkõige rahulikku ja stabiilset keskkonda, maitsvat konservi ja massaaži. Ta jälgib sind rahustava pilguga ja saadab sind sinu tegemistes. 

Turvaline keskkond laseb end hästi tunda, Masoni silmad vajuvad kinni ja ta tukastab pisut, lootes, et silmi avades ootab teda konservimaius. Kui soovid Masoniga koos edasist elu nautida, siis täida Pesaleidja loomasoovija küsimustikja sinuga võetakse ühendust. Uude (hoiu)koju võtab Mason kaasa ka kingikoti Pro Planilt.